Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:15
1 - N
Data: 17-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N Runda Otwarta - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NORMANDIA (113)AngelikaPODGÓRNA055,37250 PLN
   SP / POL / M / 2004 / Liban / Nadona
   - / Angelika Podgórna
    KJ Lotus Poznań
2DYNASTAR (86)DanielWIELICZKO056,36200 PLN
   SP / POL / G / 1998 / Czyniec / Darima/Dobosz
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
3MAXIMUS (62)GrzegorzKUBIAK056,71150 PLN
   SP / POL / S / 2002 / Carlon / Malaga/Pergamon
   102OS79 / Tadeusz Ziajkowski
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
4FELINI (11)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)064,25100 PLN
   SP / POL / S / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków
    KJ Liliówka Stęszewko
5UPPER LANE (105)MściwojKIECOŃ064,7580 PLN
   KWPN / NED / G / 2001 / Germus R / Bellaleen/Voltaire
   POL40264 / Natalia Drańczarek
    KJ Agro-Handel Śrem
6WHIN WHIN W H (67)MichałKUBIAK065,0670 PLN
   
   
    BPK
7GLORIA (92)AngelikaOJCZENASZ066,5050 PLN
   SP / POL / M / 2003 / Lambado / Good Bye
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
8LANDROVER (148)BartoszGOSZCZYŃSKI067,2830 PLN
   
   
    KJ Sielanka Warka
9HORN W (107)MściwojKIECOŃ067,668 PLN
   SP / POL / S / 2004 / Turbud Elwis I / Harfa/Harmoniusz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
10QUALITY (149)BartoszGOSZCZYŃSKI067,758 PLN
   
   
    KJ Sielanka Warka
11ULTIMO (77)JakubKRZYŻOSIAK068,738 PLN
   SP / POL / S / 2005 / Pro Savage / Ulana/Ile De Bourbon
   
    BPK
12CARLOS (21)IreneuszKONDRATOWICZ069,168 PLN
   HANN / GER / G / 1998 / Calido / Ramina/Ramino
   POL01877 / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
13CLEAR CUP (81)EwaMAZUROWSKA069,888 PLN
   HOLST / GER / G / 2004 / Clearway / Power Lady
   
    KJ Vertus Łódź
14KORAL (129)SoniaGAJ (J.1993)070,048 PLN
   SP / POL / S / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
15CAMARO (45)JoannaROSICKA070,628 PLN
   MEKLE / GER / S / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   - / Patrycja Dziewolska
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
16BAJADERA (58)AleksandraCHOTNICKA070,728 PLN
   SP / POL / M / 1999 / Sofix / Barierka
   - / Grzegorz Chotnicki
    BPK
17TURBUD OCEAN (8)OlgaFRĄCZ071,648 PLN
   SP / POL / G / 1996 / Turbud Quirinus / Omega
   - / Olga Frącz
    BPK
18SOKRATES (164)ŁukaszWYSOCKI072,14
   KWPN / HOL / S / 1999 / Corrado / Notre Dame/Argentinus
   POL01773 / WSMiZ w Lesznie
    JKS Przybyszewo
19PINN QUINN KOSOW (152)BartoszGOSZCZYŃSKI072,24
   OLDEN / GER / M / 2001 / Padarco / Grandora/Grannus
   102YU77 / Jacek Kosow
    KJ Sielanka Warka
20CAMILLO SON (181)MaksymilianWECHTA072,84
   HOLST / GER / G / 2002 / Camillo Star / S-Christine/Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
21ROYAL REBEL (42)EwaTYPAŃSKA072,90
   HOLST / GER / G / 2003 / Rebel Z / Cosima VI/Lancer I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
22EUFORIA (177)KrzysztofOKŁA (J.1994)073,39
   SP / POL / M / 1997 / Eskudo / Embari
   POL01572 / Rinaldo Kiecoń
    Kielecki Klub Jezdziecki
23OSADKOWSKI ESTER (138)AgnieszkaOLSZEWSKA074,74
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
24AS KIER (22)IreneuszKONDRATOWICZ074,84
   OLDEN / GER / S / 2005 / Argentinus / Edelweis
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
25WHAT QUICK (159)WeronikaSOŁTYSIAK075,56
   KWPN / NED / G / 2003 / Rash R / So Quick/Julio Mariner xx
   POL40469 / Lucyna Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
26DON GRANDI P (166)NataliaDRAŃCZAREK075,70
   SP / POL / S / 2001 / Grandioso / Dunka/Davidoff
   POL40662 / Paweł Wytyk
    JKS Przybyszewo
27W (167)NataliaDRAŃCZAREK076,38
   KWPN / NED / G / 2003 / Ovidius / Ilka B/Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo
28SKARBIEC (136)PiotrMORSZTYN076,45
   SP / POL / G / 2004 / Lando / Siejka/Flirt
   
    KJ Osadkowski
29EURAS (26)NataliaKOZIAROWSKA076,71
   HOLST / LIT / S / 2000 / Laval II / Eufigenia
   POL40398 / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
30ALPENLERCHE (112)JakubPODGÓRNY077,56
   OLDEN / GER / M / 2005 / Albatros / Amelie
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
31ZULUS (73)MaksymilianWECHTA078,13
   - / - / - / 1999
   
    KJ Wechta Rosnówko
32OSADKOWSKI ASCHVILLE (134)PiotrMORSZTYN080,00
   KWPN / NED / G / 2005 / Lando / Lux Z
   
    KJ Osadkowski
33PREMIER CHOIX (18)HubertKOSTRZEWSKI286,55
   - / GER / M / 2003 / Baloubet du Rouet / -
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
34CONTENT (43)EwaTYPAŃSKA462,31
   HOLST / GER / S / 2002 / Contender / Evita 2/Caretino
   
    KJ TES Szczecin
35QUICK GIRL (10)GabrielGŁUSEK464,01
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Gerta/Gepard
   102SY26 / Gabriel Głusek
    BPK
36BANGA (38)ŁukaszMATLA464,77
   XO / POL / M / 1997 / Garland / Barcelona
   - / Dolnośląskie Surowce Szklane
    KJK Romico Żywiec
37MY LITTLE PROBLEM (59)AleksandraCHOTNICKA466,34
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    BPK
38SEGURA (93)AngelikaOJCZENASZ466,81
   SP / POL / M / 2001 / Le Voltaire / Solina/Lombard
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
39SANTA MONIKA (36)ŁukaszKRUK468,03
   SP / POL / M / 2002 / Sir Robin / -
   - / Łukasz Kruk
    Kielecki Klub Jezdziecki
40IRYDION L (6)BoguszDĄBROWSKI468,08
   SP / POL / S / 2003 / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
42CALANDA (75)MaksymilianWECHTA472,91
   HOLST / GER / M / 2000 / Chambertin / Gaense-Blumeh
   POL40113 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
43FOR MAGIC (82)EwaMAZUROWSKA473,15
   HANN / GER / S / 2004 / For Pleasure / Agnes
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
44QUEEN DE REVEL (110)JakubPODGÓRNY474,44
   SP / POL / M / 2004 / Quidam's Rubin / Higavellya
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
45GOLD CARETINO (85)DanielWIELICZKO474,67
   SP / POL / G / 2004 / Caretino K / Galacja/Garantie
   POL00961 / Daniel Wieliczko
    BPK
46VIRKOLAN (175)DianaSOMMEROVA475,78
   
   
   
47AMZES (12)AndrzejLEMAŃSKI475,94
   KWPN / NED / S / 2005 / Indoctro / Linea
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
48FAWORYT (125)MarcinMATELSKI478,50
   SP / POL / S / 2002 / Lambado / Fantazja/Linaro
   POL40423 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
49BAYLANDO (119)AlicjaGRYGIER478,70
   SP / POL / G / 2002 / Landino / Borówka
   - / Romuald Hałabuda
    JKS Czanki Międzyrzecze
50PARYS R (118)AlicjaGRYGIER479,81
   SP / POL / S / 2004 / Landino / Parodie
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
51TOSCANIA (100)LeszekGRAMZA481,09
   SP / POL / M / 1999 / Marino / Tosca
   POL40655 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
52RYTMIKA (132)PiotrMORSZTYN689,48
   SP / POL / M / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    KJ Osadkowski
53NICOLIEN 2 (141)MartaPACHOLSKA876,78
   - / - / - / 2004 / Nelson Z / Nicolette/Orthos
   
    WLKS Krakus Swoszowice
54OXLEY (33)KrzysztofOKŁA (J.1994)880,46
   KWPN / NED / G / 2002 / Orame / Vay Z
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
55SINEY (137)AgnieszkaOLSZEWSKA897,13
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Santal/Aldatus
   - / Monika Przysada
    KJ Osadkowski
56CAPRIZIA (24)JarosławKOZIAROWSKI985,94
   OLDEN / GER / M / 2003 / Captain Paul / AMG Catch Race
   - / Magdalena Lipińska
    WLKS Krakus Swoszowice
57STAKKATO'S DIAMOND (16)HubertKOSTRZEWSKI998,17
   HANN / GER / G / 2001 / Stakkato / Phantasy
   GER28327 / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
58RAB (170)MartinHRUSKA1281,83
   
   
   
59PRESCILLA (47)NinaWANDEL1297,40
   KWPN / NED / M / 1997 / Voltaire / Janita H/Ladalco
   POL40155 / Nina Wandel
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
60SIROCCO (68)JarosławKRZEMIŃSKI1488,48
   
   
    BPK
61LAVINA (174)DianaSOMMEROVA1679,25
   
   
   
62LILLY 319 (217)JoannaROSICKA2288,87
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
63GASTON II (188)KatarzynaJANKOWSKA (JM.1995)22105,53
   SP / SVK / G / 2002 / Grantast / Ghanam/Rosenthal
   SVK40101 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
64HALIK (54)MartaKWIATKOWSKA23106,25
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 GOOFI R (39)AdriannaKRZANOWSKAeli
   SP / POL / S / 2004 / Campari / Gracja R
   102VG17 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
 PARLANDO (55)MartaKWIATKOWSKAeli
   WESTF / GER / G / 1998 / Popcorn / Waldfee/Windesi
   - / P. Janicki
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
65
Ukończyło koni
63
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:21
2 - C
Data: 17-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C Mała Runda - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GRACJA (78)JakubKRZYŻOSIAK045,22022,95700 PLN
   SP / POL / M / 2001 / Robin Z / Gosta
   102VG82 / Jakub Krzyżosiak
    BPK
2CALMA (128)MarcinMATELSKI050,53023,34550 PLN
   HOLST / GER / M / 2003 / Ciacomo / Zullia/Cantus
   POL40449 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
3MISTER DU LIBAIRE (1)ŁukaszBRZÓSKA046,78023,46450 PLN
   SF / FRA / S / 2000 / Easy Buy / Hative Du Libaire
   POL40474 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
4OMAR PLUS-S (101)AleksandraLUSINA049,23023,86400 PLN
   SP / POL / S / 2002 / Elvis / Olibobik/Louis
   POL40420 / Józef Małecki i Artur Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
5CASANDRA (87)KrzysztofTARASEK046,80024,02250 PLN
   OLDEN / GER / M / 2001 / Lord Pezi / Cassina/Zeus
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
6SALLUST-S (140)JacekMIERZWIŃSKI049,77024,45200 PLN
   SP / POL / S / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   FEI08111 / Mirosław Stanisz
    KS Pegaz Chwałowice
7AHLERT (23)JarosławKOZIAROWSKI050,56025,49100 PLN
   OLDEN / GER / G / 2000 / Acorado / Rheingold/Rouletto
   GER42638 / Jarosław Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
8MYLADY (74)MaksymilianWECHTA047,76025,6150 PLN
   HOLST / GER / M / 1997 / Chambertin / E-Christine
   POL01561 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9CALANDA (75)MaksymilianWECHTA049,75025,8343 PLN
   HOLST / GER / M / 2000 / Chambertin / Gaense-Blumeh
   POL40113 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
10VERSACE H. (109)MściwojKIECOŃ047,66026,7543 PLN
   KWPN / NED / M / 2002 / Orame / Night In Gale/Indorado
   102MN15 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11CAIUS (103)AleksandraLUSINA053,39026,8543 PLN
   HOLST / GER / S / 2004 / Caretino / My Lady VII/Contender
   102OE93 / Artur Gołaś & Aleksandra Lusina
    KJ Agro-Handel Śrem
12CONTENDOR (71)KrzysztofLUDWICZAK049,56027,5543 PLN
   OLDEN / GER / S / 2003 / Contendro / Classic Girll
   102TR55 / Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
13CARDILLO VAN HET LASSENHOF (63)GrzegorzKUBIAK048,06027,8443 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
14PANTENOL (37)ŁukaszMATLA051,99030,1343 PLN
   CWB / CZE / G / 1998 / Landos / Panama
   - / Dolnośląskie Surowce Szklane
    KJK Romico Żywiec
15RUSAŁKA (34)KrzysztofOKŁA (J.1994)048,10031,3343 PLN
   SP / POL / M / 2003 / Eskudo / Rubinka
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
16ARISTO Z (173)JiriHRUSKA050,57031,42
   ZANGER / BEL / S / 2001 / Artos Z / Cartarise Z/Carthago Z
   103AM54 / JK Opawa
    JK Opava
17RYTMIKA (132)PiotrMORSZTYN053,55032,75
   SP / POL / M / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    KJ Osadkowski
18BAJOU DU ROUET (69)KrzysztofLUDWICZAK049,24033,65
   HOLST / GER / S / 2001 / Bolouret de Rouet / F-Viva
   POL40339 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
19OXLEY (33)KrzysztofOKŁA (J.1994)053,73034,10
   KWPN / NED / G / 2002 / Orame / Vay Z
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
20LONDON 32 (72)KrzysztofLUDWICZAK050,30035,50
   OLDEN / GER / S / 2002 / Landstreicher / De Luxe/Aldato
   102VL13 / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
21DARK CARETINO (117)AlicjaGRYGIER052,23037,91
   WESTF / GER / S / 2003 / Caretino / Dark Moon/Daenenkoening
   102TU61 / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
22ESCALONA (83)EwaMAZUROWSKA444,47423,91
   HANN / GER / M / 2001 / Escudo I / Cherry Bomb
   POL40408 / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
23URIAS (9)GabrielGŁUSEK049,34428,50
   KWPN / NED / G / 2001 / Indoctro / Ebilithya/Ramiro Z
   POL40639 / Nowa Fabryczna Inwestycje (NFI)
    BPK
24KORAL (129)SoniaGAJ (J.1993)048,87431,91
   SP / POL / S / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
25SANTIAGO 7 (25)NataliaKOZIAROWSKA051,18433,24
   KWPN / NED / G / 1998 / Animo / Ennedy/Voltaire
   103BL81 / Jolanta Koziarowska
    WLKS Krakus Swoszowice
26FINARETTA (14)AndrzejLEMAŃSKI049,75436,44
   SP / POL / M / 2004 / Carry Son / Fabiola/Calvadur
   103BU24 / Lucjan Kosnowicz
    KJ Jantar Stryków
27TABBI (111)JakubPODGÓRNY051,95436,45
   HOLST / GER / M / 2003 / Lancer II / Uletta I
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
28MALAJKA (106)MściwojKIECOŃ046,59829,12
   WLKP / POL / M / 1999 / Alger / Messalina/Magnes
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
    KJ Agro-Handel Śrem
29LACOSTE DE LA COUR (2)ŁukaszBRZÓSKA047,27832,01
   SF / FRA / S / 1999 / Apache Du Plant / Girorde De La Coure
   POL01790 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
30EXPOSITA (76)MaksymilianWECHTA049,58939,21
   HOL / GER / M / 1998 / Exkurs / Malanda
   POL40431 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
31OSADKOWSKI VAN HALEN (131)PiotrMORSZTYN054,691267,07
   KWPN / NED / G / 2002 / Hors La Loi II / Horetta/Cavalier
   102YW87 / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
32TIMUS (15)MagdaPŁOSZAJSKA050,75rez
   SP / POL / S / 2004 / Fair Play C / Tessa
   - / Anna Rowicka
    KJ Jantar Stryków
33EURAS (26)NataliaKOZIAROWSKA448,13
   HOLST / LIT / S / 2000 / Laval II / Eufigenia
   POL40398 / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
34PREMIER CHOIX (18)HubertKOSTRZEWSKI448,59
   - / GER / M / 2003 / Baloubet du Rouet / -
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
35ROYAL REBEL (42)EwaTYPAŃSKA448,67
   HOLST / GER / G / 2003 / Rebel Z / Cosima VI/Lancer I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
36LANDROVER (148)BartoszGOSZCZYŃSKI448,79
   
   
    KJ Sielanka Warka
37YOUNG LADY (180)KrzysztofLUDWICZAK449,19
   HOLST / GER / M / 2000 / Cambridge / G-Christine
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
38PRESCILLA (47)NinaWANDEL449,34
   KWPN / NED / M / 1997 / Voltaire / Janita H/Ladalco
   POL40155 / Nina Wandel
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
39TURBUD CICERO (13)AndrzejLEMAŃSKI449,95
   BWP / BEL / S / 2002 / Orlando / Famagusta Vd Maltaho/Guignolet
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Jantar Stryków
40CRANTHAGO (80)EwaMAZUROWSKA450,05
   HANN / GER / S / 2004 / Cranach / Ramona/Ravallo
   102YH52 / Anna Michalak
    KJ Vertus Łódź
41FELINI (11)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)450,70
   SP / POL / S / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków
    KJ Liliówka Stęszewko
42BACHUS (31)TomaszGAŁCZYŃSKI450,76
   SP / POL / S / 2000 / Louis / Brema/Tabun
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
43COLMAR (171)JiriHRUSKA450,82
   HOLST / GER / S / 2003 / Calato / -
   - / Pawel Humplik
    JK Opava
44RIVERA L (7)BoguszDĄBROWSKI450,95
   OLDEN / GER / S / 2000 / Raphael / Zypriana/Zeus
   POL40532 / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
45CESANA (41)EwaTYPAŃSKA452,88
   HOLST / GER / M / 2002 / Caretino / Inselgraefin/Landgraf I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
46CANDILLO'S BOY (116)AlicjaGRYGIER453,31
   HOLST / GER / G / 2000 / Candillo / Partie/Lido
   POL40123 / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
47STAKKATO'S DIAMOND (16)HubertKOSTRZEWSKI455,16
   HANN / GER / G / 2001 / Stakkato / Phantasy
   GER28327 / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
48SEGURA (93)AngelikaOJCZENASZ666,07
   SP / POL / M / 2001 / Le Voltaire / Solina/Lombard
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
49LEVINSON (60)MichałKUBIAK771,95
   
   
    BPK
50CONTENANCE A (108)MściwojKIECOŃ846,46
   HANN / GER / G / 2003 / Contendro / Nancy/Nebelhorn
   102NI79 / Horex S.J. A&E Horoszkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
51CAMARO (45)JoannaROSICKA846,97
   MEKLE / GER / S / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   - / Patrycja Dziewolska
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
52NANU NANA 3 (35)KrzysztofOKŁA (J.1994)849,54
   HOLST / GER / M / 1998 / Calido I / Elegant
   GER40330 / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
53CHAVALL 2 (178)JacekMIERZWIŃSKI849,71
   HOLST / POL / G / 2003 / Chalan / -
   - / Barbara Mierzwińska
    KS Pegaz Chwałowice
54SINEY (137)AgnieszkaOLSZEWSKA849,91
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Santal/Aldatus
   - / Monika Przysada
    KJ Osadkowski
55CZORT R (40)AdriannaKRZANOWSKA850,37
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Centerfold/Chamisso
   102TR71 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
56TOSCANIA (100)LeszekGRAMZA851,00
   SP / POL / M / 1999 / Marino / Tosca
   POL40655 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
57LITTLE KEMM (29)TomaszGAŁCZYŃSKI852,21
   MEKLE / GER / G / 2001 / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
58ORDAN (66)PaulinaMALINOWSKA873,07
   SP / POL / S / 1999 / Lombardo / Orchidea
   - / G. Malinowski
    KJ Szumawa Bobrowiec
59CAPRIZIA (24)JarosławKOZIAROWSKI1376,82
   OLDEN / GER / M / 2003 / Captain Paul / AMG Catch Race
   - / Magdalena Lipińska
    WLKS Krakus Swoszowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/4
Liczba skoków (Jumps)
8/5
Dystans (m)
320/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/39
Startowało koni
59
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:25
- LL
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - LL regionalny - dokładności bez rozgrywki
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FANTOS (169)WeronikaSOŁTYSIAK065,47
   
   
    JKS Przybyszewo
2--3FANTOS (169)WeronikaSOŁTYSIAK465,34
   
   
    JKS Przybyszewo
2--3FERRARI (186)ŁukaszWYSOCKI471,33
   
   - / WSMiZ
    JKS Przybyszewo
4FERRARI (186)ŁukaszWYSOCKI1286,66
   
   - / WSMiZ
    JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:26
- L
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - L regionalny - dokładności bez rozgrywki
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIMON (207)ŁukaszPIKSA060,27
   - / - / G / -
   
    "Cwał" Poznań
2CATUZO (46)NinaWANDEL786,01
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:27
- P
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - P regionalny - zwykły
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SYLVIUSZ M (185)ŁukaszWYSOCKI066,35300 PLN
   SP / POL / G / 2004 / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   102TP52 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
2ETNA (179)KrzysztofTARASEK068,75200 PLN
   - / - / M / -
   
    KJ Koncepta Szczecin
3ROVETTO (143)MarekWACŁAWIK072,28100 PLN
   OLDEN / GER / S / 2002 / Radiator / Semiramis/Aldatus
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
4BIJOU BE (187)PaulinaKOZA077,78
   OLDEN / GER / S / 2006 / Balou du Rouet / Carioso Z/Canabis Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
5CLIPPER II (142)MartaPACHOLSKA077,84
   - / - / - / 2003 / Clooney / Coralle/Corallo
   
    WLKS Krakus Swoszowice
6SUNRISE (162)WeronikaSOŁTYSIAK081,18
   SP / POL / M / 2005 / Santos / Victoria/Fanimo
   103BR99 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
7GRANELLA II (95)MarcinBĘTKOWSKI184,76
   WLKP / POL / M / 2004 / Luron / Grafika/Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8FALBRUS (104)AleksandraLUSINA286,62
   SP / POL / S / 2005 / Aviano / Finlandia
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9ATTILIAN (139)AgnieszkaOLSZEWSKA289,90
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
10SUPRISE (165)ŁukaszWYSOCKI464,64
   SP / POL / G / 2005 / Santos / Disco Di/Dietmar
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
11LILLY 319 (217)JoannaROSICKA470,49
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
12SANDRO JUNIOR (163)ŁukaszWYSOCKI471,59
   OLDEN / GER / G / 2002 / Sandro Star / Baccardi/Tenor
   - / Lucyna Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
13CAREN (202)DamianOSTRĘGA471,67
   - / POL / M / 2004
   - / E. Suszek & D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
14NORDWIND (123)UladzimirMARSHENIUK475,68
   HOLST / GER / S / 2006 / Cassini II / Naomagic II/Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
15JAREMA (57)NataliaPĄGOWSKA585,15
   
   
    Klub Jeździecki Kuźnia Nowowiejska
16AVOCADO L (98)MarcinBĘTKOWSKI688,10
   WEST / GER / G / 2006 / Co-Pilot / Annelise/Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17GASTON II (188)KatarzynaJANKOWSKA (JM.1995)866,21
   SP / SVK / G / 2002 / Grantast / Ghanam/Rosenthal
   SVK40101 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
18BARSA (168)TomaszKLEIN1591,96
   SP / POL / M / 2005 / Castiglione / Barbi
   - / Jan Sołtysiak
    KJ "Turbud" Brzeg
19KSERKSES (193)JacekMURACZEWSKI22102,28
   SP / POL / G / 2000 / Louis / Korelacja/Tabun
   - / Jacek Muraczewski
    KS Cwał Poznań
 LIMON (207)ŁukaszPIKSAeli
   - / - / G / -
   
    "Cwał" Poznań
 CATUZO (46)NinaWANDELrez
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
21
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:30
- N
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - N regionalny - zwykły
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CAREN (202)DamianOSTRĘGA055,71400 PLN
   - / POL / M / 2004
   - / E. Suszek & D.Cwalina
    KJ Lotus Poznań
2SILVIO (203)DamianOSTRĘGA055,74300 PLN
   SP / POL / G / 2000 / Louis / Sza
   - / Dorota Cwalina i Edward Suszek
    KJ Lotus Poznań
3W (167)NataliaDRAŃCZAREK063,50200 PLN
   KWPN / NED / G / 2003 / Ovidius / Ilka B/Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo
4KSERKSES (193)JacekMURACZEWSKI067,49100 PLN
   SP / POL / G / 2000 / Louis / Korelacja/Tabun
   - / Jacek Muraczewski
    KS Cwał Poznań
5ETNA (179)KrzysztofTARASEK067,97
   - / - / M / -
   
    KJ Koncepta Szczecin
6LILLY 319 (217)JoannaROSICKA071,37
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
7ATTILIAN (139)AgnieszkaOLSZEWSKA184,86
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
8TURBUD OCEAN (8)OlgaFRĄCZ470,69
   SP / POL / G / 1996 / Turbud Quirinus / Omega
   - / Olga Frącz
    BPK
9PARLANDO (55)MartaKWIATKOWSKA473,49
   WESTF / GER / G / 1998 / Popcorn / Waldfee/Windesi
   - / P. Janicki
    KJ Szumawa Bobrowiec
10SIROCCO (68)JarosławKRZEMIŃSKI477,43
   
   
    BPK
 GASTON II (188)KatarzynaJANKOWSKA (JM.1995)eli
   SP / SVK / G / 2002 / Grantast / Ghanam/Rosenthal
   SVK40101 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
 HALIK (54)MartaKWIATKOWSKAeli
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:33
3 - N
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - N Runda Otwarta - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NORMANDIA (113)AngelikaPODGÓRNA054,63250 PLN
   SP / POL / M / 2004 / Liban / Nadona
   - / Angelika Podgórna
    KJ Lotus Poznań
2DAR LIFE (48)PaulinaKOZA057,48200 PLN
   TRAK / POL / S / 2004 / Life and Liberty / Daria/Sambór
   - / Marta Strzałka
    KJ Trachy Gliwice
3BALOUFINO (52)ŁukaszKOZA059,22150 PLN
   OLDEN / GER / S / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee/Drossan
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
4GLORIA (92)AngelikaOJCZENASZ059,89100 PLN
   SP / POL / M / 2003 / Lambado / Good Bye
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
5FELINI (11)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)059,9880 PLN
   SP / POL / S / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków
    KJ Liliówka Stęszewko
6CLIPPER II (142)MartaPACHOLSKA060,8470 PLN
   - / - / - / 2003 / Clooney / Coralle/Corallo
   
    WLKS Krakus Swoszowice
7LANCER SON (84)MagdalenaŻÓŁKIEWICZ063,2650 PLN
   HOLST / GER / S / 2002 / Lancer II / Amica
   - / Magdalena Żółkiewicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
8QUALITY (149)BartoszGOSZCZYŃSKI063,4330 PLN
   
   
    KJ Sielanka Warka
9CONTENT (43)EwaTYPAŃSKA063,7523 PLN
   HOLST / GER / S / 2002 / Contender / Evita 2/Caretino
   
    KJ TES Szczecin
10SANTA MONIKA (36)ŁukaszKRUK065,3823 PLN
   SP / POL / M / 2002 / Sir Robin / -
   - / Łukasz Kruk
    Kielecki Klub Jezdziecki
11DON GRANDI P (166)NataliaDRAŃCZAREK065,9823 PLN
   SP / POL / S / 2001 / Grandioso / Dunka/Davidoff
   POL40662 / Paweł Wytyk
    JKS Przybyszewo
12ZULUS (73)MaksymilianWECHTA069,58
   - / - / - / 1999
   
    KJ Wechta Rosnówko
13LAVINA (174)DianaSOMMEROVA069,97
   
   
   
14LAGERFELD (151)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)071,44
   HOLST / GER / G / 2003 / Levisto / K-Josy/Lasino
   102SX44 / Stal Poels
    BPK
15EUFORIA (177)KrzysztofOKŁA (J.1994)072,08
   SP / POL / M / 1997 / Eskudo / Embari
   POL01572 / Rinaldo Kiecoń
    Kielecki Klub Jezdziecki
16VIRKOLAN (175)DianaSOMMEROVA072,36
   
   
   
17TURBUD OCEAN (8)OlgaFRĄCZ073,82
   SP / POL / G / 1996 / Turbud Quirinus / Omega
   - / Olga Frącz
    BPK
18CASIUS (124)UladzimirMARSHENIUK074,95
   HOLST / GER / G / 2004 / Chambertin / Baby/Lagos
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
19SOKRATES (164)ŁukaszWYSOCKI075,05
   KWPN / HOL / S / 1999 / Corrado / Notre Dame/Argentinus
   POL01773 / WSMiZ w Lesznie
    JKS Przybyszewo
20VOBE (120)HubertKIERZNOWSKI075,08
   KWPN / NED / G / 2002 / Celano / Obelina
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
21CLEAR CUP (81)EwaMAZUROWSKA075,88
   HOLST / GER / G / 2004 / Clearway / Power Lady
   
    KJ Vertus Łódź
22CHELSEA-BLUE (49)PaulinaKOZA075,98
   OLDEN / GER / M / 2005 / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
23STAKKATO'S DIAMOND (16)HubertKOSTRZEWSKI077,28
   HANN / GER / G / 2001 / Stakkato / Phantasy
   GER28327 / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
24OXLEY (33)KrzysztofOKŁA (J.1994)079,74
   KWPN / NED / G / 2002 / Orame / Vay Z
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
25ZUCCA (144)MarekWACŁAWIK181,14
   KWPN / NED / S / 2004 / Padinus / Lucca/Voltaire
   102VW64 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
26PREMIER CHOIX (18)HubertKOSTRZEWSKI181,87
   - / GER / M / 2003 / Baloubet du Rouet / -
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
27HIPPICA CONCEPTION (51)ŁukaszKOZA182,74
   OLDEN / GER / S / 2004 / Converter / Etoile Rouge
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJ Trachy Gliwice
28FAWORYT (125)MarcinMATELSKI286,20
   SP / POL / S / 2002 / Lambado / Fantazja/Linaro
   POL40423 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
29UNO (122)HubertKIERZNOWSKI472,52
   KWPN / NED / G / 2001 / Numero Uno / Elmione
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
30RAB (170)MartinHRUSKA473,50
   
   
   
31OSADKOWSKI ESTER (138)AgnieszkaOLSZEWSKA474,52
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
32IRYDION L (6)BoguszDĄBROWSKI475,82
   SP / POL / S / 2003 / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
33BAJADERA (58)AleksandraCHOTNICKA583,10
   SP / POL / M / 1999 / Sofix / Barierka
   - / Grzegorz Chotnicki
    BPK
34JAREMA (57)NataliaPĄGOWSKA686,26
   
   
    Klub Jeździecki Kuźnia Nowowiejska
35WHAT QUICK (159)WeronikaSOŁTYSIAK788,23
   KWPN / NED / G / 2003 / Rash R / So Quick/Julio Mariner xx
   POL40469 / Lucyna Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
36BAYLANDO (119)AlicjaGRYGIER872,71
   SP / POL / G / 2002 / Landino / Borówka
   - / Romuald Hałabuda
    JKS Czanki Międzyrzecze
37WHIN WHIN W H (67)MichałKUBIAK873,06
   
   
    BPK
38PINN QUINN KOSOW (152)BartoszGOSZCZYŃSKI875,81
   OLDEN / GER / M / 2001 / Padarco / Grandora/Grannus
   102YU77 / Jacek Kosow
    KJ Sielanka Warka
39GOOFI R (39)AdriannaKRZANOWSKA895,85
   SP / POL / S / 2004 / Campari / Gracja R
   102VG17 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
40NICOLIEN 2 (141)MartaPACHOLSKA1087,85
   - / - / - / 2004 / Nelson Z / Nicolette/Orthos
   
    WLKS Krakus Swoszowice
41SIROCCO (68)JarosławKRZEMIŃSKI1383,19
   
   
    BPK
42HALIK (54)MartaKWIATKOWSKA14103,03
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
43PARLANDO (55)MartaKWIATKOWSKA1695,91
   WESTF / GER / G / 1998 / Popcorn / Waldfee/Windesi
   - / P. Janicki
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80
Startowało koni
43
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:36
4 - P1
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P1 Runda Młodych Koni 5 lat - na styl
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BANDOLERO H (30)TomaszGAŁCZYŃSKI8,582,54
   KWPN / NED / S / 2006 / VDL Tenerife / Verianne/Indoctro
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
2BIJOU BE (187)PaulinaKOZA8,289,69
   OLDEN / GER / S / 2006 / Balou du Rouet / Carioso Z/Canabis Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
3LORD QREDE DE GALOUBET (88)KrzysztofTARASEK8,081,86
   WESTF / GER / G / 2006 / Lord Siclau / Fin Fleur Du Val
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
4AVOCADO L (98)MarcinBĘTKOWSKI7,883,68
   WEST / GER / G / 2006 / Co-Pilot / Annelise/Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5NORDWIND (123)UladzimirMARSHENIUK7,683,15
   HOLST / GER / S / 2006 / Cassini II / Naomagic II/Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
6QUEEN (135)PiotrMORSZTYN7,468,88
   HOLST / GER / M / 2006 / Quidam de Revel / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
7BINGO (219)BartoszGOSZCZYŃSKI6,885,74
   - / - / - / 2006
   
    KJ Sielanka Warka
8OSADKOWSKI BORODIN (133)PiotrMORSZTYN6,489,14
   KWPN / NED / S / 2006 / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
9DUKAT (153)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)6,298,73
   SP / POL / S / 2006 / Cajero / Dębogóra/Nible
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:38
5 - N
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N Runda Młodych Koni 6 lat - na styl
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHE GUEVARA L (99)LeszekGRAMZA8,772,86
   HOLST / GER / S / 2005 / Cassini I / O-Contendra/Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2VOLTACCIA (90)KrzysztofTARASEK8,267,41
   HOLST / GER / M / 2005 / Limbus / Hummel IX/Caletto I
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
3CANOSO (126)MarcinMATELSKI8,275,26
   HOLST / GER / S / 2005 / Contact Me / Icarlotta/Caletto I
   
    KJ Bonin
4CASINO L (96)MarcinBĘTKOWSKI8,167,15
   HOLST / GER / S / 2005 / Cassiano / Othilda/Centender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5AMZES (12)AndrzejLEMAŃSKI8,167,42
   KWPN / NED / S / 2005 / Indoctro / Linea
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
6SUNRISE (162)WeronikaSOŁTYSIAK8,070,13
   SP / POL / M / 2005 / Santos / Victoria/Fanimo
   103BR99 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
7ALPENLERCHE (112)JakubPODGÓRNY7,971,51
   OLDEN / GER / M / 2005 / Albatros / Amelie
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
8FALBRUS (104)AleksandraLUSINA7,971,90
   SP / POL / S / 2005 / Aviano / Finlandia
   
    KJ Agro-Handel Śrem
9OSADKOWSKI ASCHVILLE (134)PiotrMORSZTYN7,973,53
   KWPN / NED / G / 2005 / Lando / Lux Z
   
    KJ Osadkowski
10BALTIK (172)JiriHRUSKA7,868,43
   CZEWB / CZE / S / 2005 / Ballast / Loubea
   - / Magdalena Hruskova
    JK Opava
11AS KIER (22)IreneuszKONDRATOWICZ7,868,48
   OLDEN / GER / S / 2005 / Argentinus / Edelweis
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
12ULTIMO (77)JakubKRZYŻOSIAK7,666,28
   SP / POL / S / 2005 / Pro Savage / Ulana/Ile De Bourbon
   
    BPK
13SUPRISE (165)ŁukaszWYSOCKI7,673,29
   SP / POL / G / 2005 / Santos / Disco Di/Dietmar
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
14TOLA Z (97)MarcinBĘTKOWSKI7,477,56
   SP / POL / M / 2005 / Cartree Z / Toscania/Marino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15CHELSEA-BLUE (49)PaulinaKOZA7,369,61
   OLDEN / GER / M / 2005 / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:40
6 - N1
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N1 Runda Młodych Koni 7 lat - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CROS (127)MarcinMATELSKI050,87500 PLN
   HOLST / GER / S / 2004 / Chambertin / Zullia/Cantus
   102NI01 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
2ZIMBA (176)MałgorzataKOWALA052,70400 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Tessa/Guidam
   
    OSSM Drzonków
3ZIEZO BALIA (89)KrzysztofTARASEK052,82300 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / Marlon / Ibalia/Nimmerdor
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
4CONCETTA (102)AleksandraLUSINA052,93220 PLN
   - / - / M / 2004
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5TIMUS (15)MagdaPŁOSZAJSKA055,69170 PLN
   SP / POL / S / 2004 / Fair Play C / Tessa
   - / Anna Rowicka
    KJ Jantar Stryków
6ZAHROS R (218)BartoszGOSZCZYŃSKI058,62150 PLN
   KWPN / NED / S / 2004 / Sam R / Zarah/Rebel I Z
   102SF34 / Bartosz Goszczynski & Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
7ZINEDINE (146)MarekWACŁAWIK059,33100 PLN
   KWPN / NED / S / 2004 / Guidam / Unadonja/Heartbreaker
   102VW67 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
8ZAPATERO (161)WeronikaSOŁTYSIAK059,7160 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   102OG42 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
9PARYS R (118)AlicjaGRYGIER060,97
   SP / POL / S / 2004 / Landino / Parodie
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
10FINARETTA (14)AndrzejLEMAŃSKI061,84
   SP / POL / M / 2004 / Carry Son / Fabiola/Calvadur
   103BU24 / Lucjan Kosnowicz
    KJ Jantar Stryków
11SKARBIEC (136)PiotrMORSZTYN063,02
   SP / POL / G / 2004 / Lando / Siejka/Flirt
   
    KJ Osadkowski
12FOR MAGIC (82)EwaMAZUROWSKA065,00
   HANN / GER / S / 2004 / For Pleasure / Agnes
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
13BALOUFINO (52)ŁukaszKOZA065,48
   OLDEN / GER / S / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee/Drossan
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
14GRANELLA II (95)MarcinBĘTKOWSKI067,15
   WLKP / POL / M / 2004 / Luron / Grafika/Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15QUEEN DE REVEL (110)JakubPODGÓRNY071,90
   SP / POL / M / 2004 / Quidam's Rubin / Higavellya
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
16NORMANDIA (113)AngelikaPODGÓRNA451,98
   SP / POL / M / 2004 / Liban / Nadona
   - / Angelika Podgórna
    KJ Lotus Poznań
17ZANZIBAR (147)BartoszGOSZCZYŃSKI459,24
   KWPN / NED / G / 2004 / Silverstone / 33/Grand Canyon
   102WU27 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
18DAR LIFE (48)PaulinaKOZA461,94
   TRAK / POL / S / 2004 / Life and Liberty / Daria/Sambór
   - / Marta Strzałka
    KJ Trachy Gliwice
19HIPPICA CONCEPTION (51)ŁukaszKOZA474,19
   OLDEN / GER / S / 2004 / Converter / Etoile Rouge
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJ Trachy Gliwice
20ESKULAP II (65)PaulinaMALINOWSKA475,51
   SP / POL / G / 2004 / Palegro / Espoir/Espri
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
21GOOFI R (39)AdriannaKRZANOWSKA786,21
   SP / POL / S / 2004 / Campari / Gracja R
   102VG17 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
22GOLD CARETINO (85)DanielWIELICZKO854,46
   SP / POL / G / 2004 / Caretino K / Galacja/Garantie
   POL00961 / Daniel Wieliczko
    BPK
23CASIUS (124)UladzimirMARSHENIUK869,53
   HOLST / GER / G / 2004 / Chambertin / Baby/Lagos
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
24ZALAMERO (160)WeronikaSOŁTYSIAK1275,35
   KWPN / NED / G / 2004 / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   103BS96 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
 HORN W (107)MściwojKIECOŃeli
   SP / POL / S / 2004 / Turbud Elwis I / Harfa/Harmoniusz
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:45
7 - C
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C Mała Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ESCALONA (83)EwaMAZUROWSKA050,19700 PLN
   HANN / GER / M / 2001 / Escudo I / Cherry Bomb
   POL40408 / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
2MISTER DU LIBAIRE (1)ŁukaszBRZÓSKA050,53550 PLN
   SF / FRA / S / 2000 / Easy Buy / Hative Du Libaire
   POL40474 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
3CONTENDOR (71)KrzysztofLUDWICZAK054,60450 PLN
   OLDEN / GER / S / 2003 / Contendro / Classic Girll
   102TR55 / Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
4MAXIMUS (62)GrzegorzKUBIAK054,74400 PLN
   SP / POL / S / 2002 / Carlon / Malaga/Pergamon
   102OS79 / Tadeusz Ziajkowski
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
5LANDROVER (148)BartoszGOSZCZYŃSKI055,74250 PLN
   
   
    KJ Sielanka Warka
6EURAS (26)NataliaKOZIAROWSKA056,25200 PLN
   HOLST / LIT / S / 2000 / Laval II / Eufigenia
   POL40398 / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
7CARDILLO VAN HET LASSENHOF (63)GrzegorzKUBIAK058,06100 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
8OCEANE DU LIBAIRE (3)ŁukaszBRZÓSKA059,8250 PLN
   SF / FRA / M / 2002 / Daman Du Libaire / Koberone du Libaire
   102SW41 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
9RUSAŁKA (34)KrzysztofOKŁA (J.1994)061,2433 PLN
   SP / POL / M / 2003 / Eskudo / Rubinka
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
10CARLOS (21)IreneuszKONDRATOWICZ061,3533 PLN
   HANN / GER / G / 1998 / Calido / Ramina/Ramino
   POL01877 / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
11CAIUS (103)AleksandraLUSINA061,7833 PLN
   HOLST / GER / S / 2004 / Caretino / My Lady VII/Contender
   102OE93 / Artur Gołaś & Aleksandra Lusina
    KJ Agro-Handel Śrem
12IRYDION L (6)BoguszDĄBROWSKI064,8233 PLN
   SP / POL / S / 2003 / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
13NANU NANA 3 (35)KrzysztofOKŁA (J.1994)066,3333 PLN
   HOLST / GER / M / 1998 / Calido I / Elegant
   GER40330 / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
14QUALITY (149)BartoszGOSZCZYŃSKI066,4533 PLN
   
   
    KJ Sielanka Warka
15MY LITTLE PROBLEM (59)AleksandraCHOTNICKA066,5733 PLN
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    BPK
16TOSCANIA (100)LeszekGRAMZA067,2533 PLN
   SP / POL / M / 1999 / Marino / Tosca
   POL40655 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17TABBI (111)JakubPODGÓRNY068,0833 PLN
   HOLST / GER / M / 2003 / Lancer II / Uletta I
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
18SINEY (137)AgnieszkaOLSZEWSKA068,35
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Santal/Aldatus
   - / Monika Przysada
    KJ Osadkowski
19LITTLE KEMM (29)TomaszGAŁCZYŃSKI068,81
   MEKLE / GER / G / 2001 / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
20EL CAMP (50)ŁukaszKOZA070,68
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Eleine/Elvis
   102MH14 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
21OMAR PLUS-S (101)AleksandraLUSINA071,39
   SP / POL / S / 2002 / Elvis / Olibobik/Louis
   POL40420 / Józef Małecki i Artur Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
22CESANA (41)EwaTYPAŃSKA072,10
   HOLST / GER / M / 2002 / Caretino / Inselgraefin/Landgraf I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
23BAJOU DU ROUET (69)KrzysztofLUDWICZAK072,54
   HOLST / GER / S / 2001 / Bolouret de Rouet / F-Viva
   POL40339 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
24VOBE (120)HubertKIERZNOWSKI073,91
   KWPN / NED / G / 2002 / Celano / Obelina
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
25EXPOSITA (76)MaksymilianWECHTA074,35
   HOL / GER / M / 1998 / Exkurs / Malanda
   POL40431 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
26MYLADY (74)MaksymilianWECHTA075,78
   HOLST / GER / M / 1997 / Chambertin / E-Christine
   POL01561 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
27YOUNG LADY (180)KrzysztofLUDWICZAK449,03
   HOLST / GER / M / 2000 / Cambridge / G-Christine
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
28UPPER LANE (105)MściwojKIECOŃ451,82
   KWPN / NED / G / 2001 / Germus R / Bellaleen/Voltaire
   POL40264 / Natalia Drańczarek
    KJ Agro-Handel Śrem
29MALAJKA (106)MściwojKIECOŃ453,06
   WLKP / POL / M / 1999 / Alger / Messalina/Magnes
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
    KJ Agro-Handel Śrem
30DYNASTAR (86)DanielWIELICZKO454,17
   SP / POL / G / 1998 / Czyniec / Darima/Dobosz
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
31CASANDRA (87)KrzysztofTARASEK454,29
   OLDEN / GER / M / 2001 / Lord Pezi / Cassina/Zeus
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
32CONTENANCE A (108)MściwojKIECOŃ456,19
   HANN / GER / G / 2003 / Contendro / Nancy/Nebelhorn
   102NI79 / Horex S.J. A&E Horoszkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
33LEVINSON (60)MichałKUBIAK457,62
   
   
    BPK
34GLORIA (92)AngelikaOJCZENASZ458,18
   SP / POL / M / 2003 / Lambado / Good Bye
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
35LAGERFELD (151)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)462,20
   HOLST / GER / G / 2003 / Levisto / K-Josy/Lasino
   102SX44 / Stal Poels
    BPK
36CAMPARI F (115)ArkadiuszFIMMEL463,88
   SP / POL / G / 2003 / Calido / Gracja
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
37ORDAN (66)PaulinaMALINOWSKA464,07
   SP / POL / S / 1999 / Lombardo / Orchidea
   - / G. Malinowski
    KJ Szumawa Bobrowiec
38CAMARO (45)JoannaROSICKA464,08
   MEKLE / GER / S / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   - / Patrycja Dziewolska
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
39ROYAL REBEL (42)EwaTYPAŃSKA465,03
   HOLST / GER / G / 2003 / Rebel Z / Cosima VI/Lancer I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
40BAJADERA (58)AleksandraCHOTNICKA465,85
   SP / POL / M / 1999 / Sofix / Barierka
   - / Grzegorz Chotnicki
    BPK
41BACHUS (31)TomaszGAŁCZYŃSKI466,33
   SP / POL / S / 2000 / Louis / Brema/Tabun
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
42BALLADA (121)HubertKIERZNOWSKI467,11
   SP / POL / M / 1997 / Bibosz / Odnowa/Dido
   102VL80 / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
43OXLEY (33)KrzysztofOKŁA (J.1994)469,02
   KWPN / NED / G / 2002 / Orame / Vay Z
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
44QALIBER V (150)BartoszGOSZCZYŃSKI470,59
   LU / DEN / S / 2002 / Quebec / Sabrina/Lobster
   102TD91 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
45TURBUD CICERO (13)AndrzejLEMAŃSKI470,60
   BWP / BEL / S / 2002 / Orlando / Famagusta Vd Maltaho/Guignolet
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Jantar Stryków
46CAMILLO SON (181)MaksymilianWECHTA473,09
   HOLST / GER / G / 2002 / Camillo Star / S-Christine/Carolus I
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
47CAPRIZIA (24)JarosławKOZIAROWSKI473,57
   OLDEN / GER / M / 2003 / Captain Paul / AMG Catch Race
   - / Magdalena Lipińska
    WLKS Krakus Swoszowice
48UDOLA B (94)MarcinBĘTKOWSKI475,58
   KWPN / NED / M / 2001 / Emilion / Odola/Indoctro
   - / Marcin Bętkowski
    KJ Agro-Handel Śrem
49RYTMIKA (132)PiotrMORSZTYN478,46
   SP / POL / M / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    KJ Osadkowski
50OSADKOWSKI VAN HALEN (131)PiotrMORSZTYN496,78
   KWPN / NED / G / 2002 / Hors La Loi II / Horetta/Cavalier
   102YW87 / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
51PRESCILLA (47)NinaWANDEL688,27
   KWPN / NED / M / 1997 / Voltaire / Janita H/Ladalco
   POL40155 / Nina Wandel
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
52FELINI (11)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)861,61
   SP / POL / S / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków
    KJ Liliówka Stęszewko
53COLMAR (171)JiriHRUSKA867,36
   HOLST / GER / S / 2003 / Calato / -
   - / Pawel Humplik
    JK Opava
54RAB (170)MartinHRUSKA868,62
   
   
   
55SEGURA (93)AngelikaOJCZENASZ870,72
   SP / POL / M / 2001 / Le Voltaire / Solina/Lombard
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
56STAKKATO'S DIAMOND (16)HubertKOSTRZEWSKI873,14
   HANN / GER / G / 2001 / Stakkato / Phantasy
   GER28327 / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
57CALANDA (75)MaksymilianWECHTA877,58
   HOLST / GER / M / 2000 / Chambertin / Gaense-Blumeh
   POL40113 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
58PREMIER CHOIX (18)HubertKOSTRZEWSKI982,15
   - / GER / M / 2003 / Baloubet du Rouet / -
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
59KORAL (129)SoniaGAJ (J.1993)1087,27
   SP / POL / S / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
60LANCER SON (84)MagdalenaŻÓŁKIEWICZ1272,14
   HOLST / GER / S / 2002 / Lancer II / Amica
   - / Magdalena Żółkiewicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
61LACOSTE DE LA COUR (2)ŁukaszBRZÓSKA1274,00
   SF / FRA / S / 1999 / Apache Du Plant / Girorde De La Coure
   POL01790 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
62QUICK GIRL (10)GabrielGŁUSEK2073,77
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Gerta/Gepard
   102SY26 / Gabriel Głusek
    BPK
 CZORT R (40)AdriannaKRZANOWSKAeli
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Centerfold/Chamisso
   102TR71 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
 BANGA (38)ŁukaszMATLAeli
   XO / POL / M / 1997 / Garland / Barcelona
   - / Dolnośląskie Surowce Szklane
    KJK Romico Żywiec
 UNO (122)HubertKIERZNOWSKIeli
   KWPN / NED / G / 2001 / Numero Uno / Elmione
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
65
Ukończyło koni
62
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:51
8 - CC
Data: 18-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTENANCE A (108)MściwojKIECOŃ056,341100 PLN
   HANN / GER / G / 2003 / Contendro / Nancy/Nebelhorn
   102NI79 / Horex S.J. A&E Horoszkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
2CORVALLO (182)TomaszKLEIN056,42900 PLN
   HOLST / GER / S / 1998 / Coriano / Goretta II
   - / Tomasz Klein
    KJ "Turbud" Brzeg
3CAMERINO 4 (183)TomaszKLEIN056,78800 PLN
   HOLST / GER / G / 2001 / Carthago / Lobelie/Coriano
   GER44164 / Gestuet Sprehe
    KJ "Turbud" Brzeg
4AHLERT (23)JarosławKOZIAROWSKI057,02650 PLN
   OLDEN / GER / G / 2000 / Acorado / Rheingold/Rouletto
   GER42638 / Jarosław Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
5ARISTO Z (173)JiriHRUSKA057,69500 PLN
   ZANGER / BEL / S / 2001 / Artos Z / Cartarise Z/Carthago Z
   103AM54 / JK Opawa
    JK Opava
6SOBIESKI AMBROSIO (61)GrzegorzKUBIAK057,79350 PLN
   OLD / GER / G / 1996 / Acord II / Prinzess/Polydor
   - / Krzysztof Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
7OCEANE DU LIBAIRE (3)ŁukaszBRZÓSKA061,73250 PLN
   SF / FRA / M / 2002 / Daman Du Libaire / Koberone du Libaire
   102SW41 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
8GRACJA (78)JakubKRZYŻOSIAK062,10150 PLN
   SP / POL / M / 2001 / Robin Z / Gosta
   102VG82 / Jakub Krzyżosiak
    BPK
9UDOLA B (94)MarcinBĘTKOWSKI062,51100 PLN
   KWPN / NED / M / 2001 / Emilion / Odola/Indoctro
   - / Marcin Bętkowski
    KJ Agro-Handel Śrem
10U CAN'T LOSE (145)MarekWACŁAWIK063,67
   KWPN / HOL / S / 2001 / Nothing To Lose / En Jolie/Zeus
   POL07703 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
11CRANTHAGO (80)EwaMAZUROWSKA066,11
   HANN / GER / S / 2004 / Cranach / Ramona/Ravallo
   102YH52 / Anna Michalak
    KJ Vertus Łódź
12LONDON 32 (72)KrzysztofLUDWICZAK066,56
   OLDEN / GER / S / 2002 / Landstreicher / De Luxe/Aldato
   102VL13 / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
13CHARLIZE (91)AndreySHALOHIN067,52
   SWB / SWE / M / 2002 / Cappucino / Cameron Diaz/Karibik
   KGZ40003 / Horse sport school
    KJ Zbyszko
14TURBUD CICERO (13)AndrzejLEMAŃSKI068,36
   BWP / BEL / S / 2002 / Orlando / Famagusta Vd Maltaho/Guignolet
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Jantar Stryków
15OTELLO (4)ŁukaszBRZÓSKA068,59
   SP / POL / S / 2000 / Winner / Osnowa
   POL01988 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
16EL CAMP (50)ŁukaszKOZA071,17
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Eleine/Elvis
   102MH14 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
17OMEN Z (64)PaulinaMALINOWSKA073,88
   Z / BEL / G / 1999 / Omar / Magic Claire
   NED08018 / Marzena Domańska
    KJ Szumawa Bobrowiec
18DARK CARETINO (117)AlicjaGRYGIER074,89
   WESTF / GER / S / 2003 / Caretino / Dark Moon/Daenenkoening
   102TU61 / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
19VERSACE H. (109)MściwojKIECOŃ456,84
   KWPN / NED / M / 2002 / Orame / Night In Gale/Indorado
   102MN15 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20YOUNG LADY (180)KrzysztofLUDWICZAK461,22
   HOLST / GER / M / 2000 / Cambridge / G-Christine
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
21KONKRET 2 (70)KrzysztofLUDWICZAK468,61
   BRANDENBURG / GER / S / 1997 / Kolibri / Ulme
   GER21193 / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
22SANTIAGO 7 (25)NataliaKOZIAROWSKA473,66
   KWPN / NED / G / 1998 / Animo / Ennedy/Voltaire
   103BL81 / Jolanta Koziarowska
    WLKS Krakus Swoszowice
23LEO (79)JakubKRZYŻOSIAK856,15
   SP/HOLS / POL / S / 1998 / Lennon / Zakonda/Lacapo
   - / Waldemar Jon i Sława Krzyżosiak
    BPK
24PANTENOL (37)ŁukaszMATLA868,01
   CWB / CZE / G / 1998 / Landos / Panama
   - / Dolnośląskie Surowce Szklane
    KJK Romico Żywiec
25RIVERA L (7)BoguszDĄBROWSKI870,00
   OLDEN / GER / S / 2000 / Raphael / Zypriana/Zeus
   POL40532 / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
26COLMAR (171)JiriHRUSKA871,64
   HOLST / GER / S / 2003 / Calato / -
   - / Pawel Humplik
    JK Opava
27CANDILLO'S BOY (116)AlicjaGRYGIER872,40
   HOLST / GER / G / 2000 / Candillo / Partie/Lido
   POL40123 / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
28LEVIS F (114)ArkadiuszFIMMEL1262,60
   SP / POL / G / 2000 / Leonardo / Grand Leydy
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
29CHAVALL 2 (178)JacekMIERZWIŃSKI1265,08
   HOLST / POL / G / 2003 / Chalan / -
   - / Barbara Mierzwińska
    KS Pegaz Chwałowice
30LACOSTE DE LA COUR (2)ŁukaszBRZÓSKA1276,26
   SF / FRA / S / 1999 / Apache Du Plant / Girorde De La Coure
   POL01790 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
31QALIBER V (150)BartoszGOSZCZYŃSKI14102,35
   LU / DEN / S / 2002 / Quebec / Sabrina/Lobster
   102TD91 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
32OMAR PLUS-S (101)AleksandraLUSINA1665,44
   SP / POL / S / 2002 / Elvis / Olibobik/Louis
   POL40420 / Józef Małecki i Artur Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
33LITTLE KEMM (29)TomaszGAŁCZYŃSKI1672,54
   MEKLE / GER / G / 2001 / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
 URIAS (9)GabrielGŁUSEKeli
   KWPN / NED / G / 2001 / Indoctro / Ebilithya/Ramiro Z
   POL40639 / Nowa Fabryczna Inwestycje (NFI)
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
34
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:53
- LL
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - LL regionalny - dokładności bez rozgrywki
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7IQUANA (158)KamilaKIERUZEL046,05
   WLKP / POL / M / 2004 / Rycerz / Igraszka/Solenizant
   - / Aleksander K.
    UKJ Leśny Dwór Pakówka
1--7ITAKA (209)PawełSTASZCZAK054,31
   
   
    BPK
1--7ITAKA (209)PawełSTASZCZAK055,47
   
   
    BPK
1--7CASSIAN HBC (214)BogumiłaSĄSIADEK056,92
   - / - / S / -
   
    KJ HBC Lasocice
1--7CUPIDO (213)BogumiłaSĄSIADEK060,86
   - / - / G / -
   
    KJ HBC Lasocice
1--7CASSIAN HBC (214)BogumiłaSĄSIADEK060,99
   - / - / S / -
   
    KJ HBC Lasocice
1--7CUPIDO (213)BogumiłaSĄSIADEK062,58
   - / - / G / -
   
    KJ HBC Lasocice
8ATOS (206)KatarzynaKULPIŃSKA452,91
   SP / POL / - / 2007 / Ludger / Alchemia/Courage
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
9ATOS (206)KatarzynaKULPIŃSKA24100,08
   SP / POL / - / 2007 / Ludger / Alchemia/Courage
   
    SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:56
- L
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - L regionalny - dokładności bez rozgrywki
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10BUTAN (199)SylwiaTOMASZYK (J.1993)049,69
   SP / POL / G / 1996 / Louis / Burgundia/Dakota
   - / Stanisław Grygiel
    KJ Jeziorki Osieczna
1--10CARRERA (189)KatarzynaKULPIŃSKA050,17
   HOLST / GER / M / 2006 / Colman / Genoveva/Alasca
   - / Katarzyna Kulpińska
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--10BUTAN (199)SylwiaTOMASZYK (J.1993)053,16
   SP / POL / G / 1996 / Louis / Burgundia/Dakota
   - / Stanisław Grygiel
    KJ Jeziorki Osieczna
1--10IMPERIA (198)JacekKOZAK054,70
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--10BRONCO VAN DE VELDMOLEN (210)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)057,06
   
   
    LKJ "Abaria" Iwno
1--10GASTON II (188)KatarzynaJANKOWSKA (JM.1995)058,09
   SP / SVK / G / 2002 / Grantast / Ghanam/Rosenthal
   SVK40101 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
1--10WIAGRA (191)StanisławNOWAKOWSKI058,47
   SP / POL / - / 2005 / Fred / Waleska/Weltmeyer
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--10OLIMP (211)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW060,34
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
1--10LEDA (220)SylwesterKOSIŃSKI060,61
   - / - / M / 2005
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--10LIMON (207)ŁukaszPIKSA063,17
   - / - / G / -
   
    "Cwał" Poznań
11CATUZO (46)NinaWANDEL275,02
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
12--17IMPERIA (198)JacekKOZAK453,55
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
12--17CHELON (197)AlicjaSAKOWSKA458,94
   
   
    KJ Zagórów
12--17FANTOS (169)WeronikaSOŁTYSIAK459,89
   
   
    JKS Przybyszewo
12--17FANTOS (169)WeronikaSOŁTYSIAK462,13
   
   
    JKS Przybyszewo
12--17FERRARI (186)ŁukaszWYSOCKI466,59
   
   - / WSMiZ
    JKS Przybyszewo
12--17KAMELIA (212)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW469,92
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
18CATUZO (46)NinaWANDEL572,41
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
19FERRARI (186)ŁukaszWYSOCKI869,78
   
   - / WSMiZ
    JKS Przybyszewo
20IQUANA (158)KamilaKIERUZEL1255,69
   WLKP / POL / M / 2004 / Rycerz / Igraszka/Solenizant
   - / Aleksander K.
    UKJ Leśny Dwór Pakówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
20
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:28:58
- P
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - P regionalny - zwykły
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHELON (197)AlicjaSAKOWSKA055,41300 PLN
   
   
    KJ Zagórów
2OLIMP (211)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW059,33200 PLN
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
3SANDRO JUNIOR (163)ŁukaszWYSOCKI061,21100 PLN
   OLDEN / GER / G / 2002 / Sandro Star / Baccardi/Tenor
   - / Lucyna Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
4CLASSINI (192)StanisławNOWAKOWSKI061,87
   HOLST / GER / G / 2004 / Clasido / Monika/Capello
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
5KAMELIA (212)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW063,38
   
   
    KJ Hubertus Lusowo
6LEDA (220)SylwesterKOSIŃSKI063,88
   - / - / M / 2005
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
7OBSESJA (200)MariaLANGNER (J.1994)064,47
   SP / POL / - / 2003 / Santos / Opcja/Cabrol
   - / Stanisław Grygier
    KJ Jeziorki Osieczna
8ROVETTO (143)MarekWACŁAWIK064,64
   OLDEN / GER / S / 2002 / Radiator / Semiramis/Aldatus
   - / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
9SYLVIUSZ M (185)ŁukaszWYSOCKI069,41
   SP / POL / G / 2004 / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   102TP52 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
10ATTILIAN (139)AgnieszkaOLSZEWSKA083,30
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
11ETNA (179)KrzysztofTARASEK454,53
   - / - / M / -
   
    KJ Koncepta Szczecin
12RUBIN (201)MariaLANGNER (J.1994)457,08
   WLKP / POL / G / 2001 / Argulus / Rata/Orkisz
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna
13CARRERA (189)KatarzynaKULPIŃSKA459,77
   HOLST / GER / M / 2006 / Colman / Genoveva/Alasca
   - / Katarzyna Kulpińska
    SKJ Tradycja Siedlnica
14GASTON II (188)KatarzynaJANKOWSKA (JM.1995)461,64
   SP / SVK / G / 2002 / Grantast / Ghanam/Rosenthal
   SVK40101 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
15KSERKSES (193)JacekMURACZEWSKI462,07
   SP / POL / G / 2000 / Louis / Korelacja/Tabun
   - / Jacek Muraczewski
    KS Cwał Poznań
16LILLY 319 (217)JoannaROSICKA464,97
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
17BRONCO VAN DE VELDMOLEN (210)MaciejCHARLIŃSKI (J.1994)465,54
   
   
    LKJ "Abaria" Iwno
18LIMON (207)ŁukaszPIKSA474,70
   - / - / G / -
   
    "Cwał" Poznań
19BIJOU BE (187)PaulinaKOZA478,03
   OLDEN / GER / S / 2006 / Balou du Rouet / Carioso Z/Canabis Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
20RATMAN (205)JudytaKOCZOROWSKA856,54
   WLKP / POL / G / 2003 / Talizman / Ramella/Caletto's Son
   - / Dominik Tutaj
    LKJ przy SK Mieczownica
21WIAGRA (191)StanisławNOWAKOWSKI868,98
   SP / POL / - / 2005 / Fred / Waleska/Weltmeyer
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
22BARSA (168)TomaszKLEIN1270,00
   SP / POL / M / 2005 / Castiglione / Barbi
   - / Jan Sołtysiak
    KJ "Turbud" Brzeg
 CASSANDRA (204)JudytaKOCZOROWSKAeli
   SAKSON / GER / M / 2001 / Wanderfurst / Cleopatra/Caro
   - / Judyta Koczorowska
    LKJ przy SK Mieczownica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
23
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:01
- N
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr - N regionalny - zwykły
(Competition No )

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VIRKOLAN (175)DianaSOMMEROVA055,69400 PLN
   
   
   
2ETNA (179)KrzysztofTARASEK057,85300 PLN
   - / - / M / -
   
    KJ Koncepta Szczecin
3LILLY 319 (217)JoannaROSICKA062,01200 PLN
   
   
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
4W (167)NataliaDRAŃCZAREK062,65100 PLN
   KWPN / NED / G / 2003 / Ovidius / Ilka B/Nimmerdor
   
    JKS Przybyszewo
5AMBER 75 (196)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)068,88
   - / GER / M / 2002 / Lord Laptop / Arielle
   102M136 / Piotr Szubert
    LKJ Abaria Iwno
6RUBIN (201)MariaLANGNER (J.1994)069,66
   WLKP / POL / G / 2001 / Argulus / Rata/Orkisz
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna
7HALIK (54)MartaKWIATKOWSKA070,20
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
8VOBE (120)HubertKIERZNOWSKI071,57
   KWPN / NED / G / 2002 / Celano / Obelina
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
9ZIMBA (176)MałgorzataKOWALA072,58
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Tessa/Guidam
   
    OSSM Drzonków
10CLIPPER II (142)MartaPACHOLSKA072,69
   - / - / - / 2003 / Clooney / Coralle/Corallo
   
    WLKS Krakus Swoszowice
11ATTILIAN (139)AgnieszkaOLSZEWSKA073,49
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
12ESKULAP II (65)PaulinaMALINOWSKA074,39
   SP / POL / G / 2004 / Palegro / Espoir/Espri
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
13UNO (122)HubertKIERZNOWSKI457,12
   KWPN / NED / G / 2001 / Numero Uno / Elmione
   - / Anna Kierznowska
    KJ Kietlów
14CASSANDRA (204)JudytaKOCZOROWSKA458,35
   SAKSON / GER / M / 2001 / Wanderfurst / Cleopatra/Caro
   - / Judyta Koczorowska
    LKJ przy SK Mieczownica
15TURBUD OCEAN (8)OlgaFRĄCZ464,54
   SP / POL / G / 1996 / Turbud Quirinus / Omega
   - / Olga Frącz
    BPK
16PARLANDO (55)MartaKWIATKOWSKA464,64
   WESTF / GER / G / 1998 / Popcorn / Waldfee/Windesi
   - / P. Janicki
    KJ Szumawa Bobrowiec
17CLASSINI (192)StanisławNOWAKOWSKI465,94
   HOLST / GER / G / 2004 / Clasido / Monika/Capello
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
18LANCER SON (84)MagdalenaŻÓŁKIEWICZ466,64
   HOLST / GER / S / 2002 / Lancer II / Amica
   - / Magdalena Żółkiewicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
19SIROCCO (68)JarosławKRZEMIŃSKI470,65
   
   
    BPK
20JAREMA (57)NataliaPĄGOWSKA579,66
   
   
    Klub Jeździecki Kuźnia Nowowiejska
21LAVINA (174)DianaSOMMEROVA862,74
   
   
   
22KSERKSES (193)JacekMURACZEWSKI1263,42
   SP / POL / G / 2000 / Louis / Korelacja/Tabun
   - / Jacek Muraczewski
    KS Cwał Poznań
23RATMAN (205)JudytaKOCZOROWSKA1667,79
   WLKP / POL / G / 2003 / Talizman / Ramella/Caletto's Son
   - / Dominik Tutaj
    LKJ przy SK Mieczownica
24LEXUS (195)AgnieszkaSZUBERT (J.1993)17113,01
   WEST / GER / G / 2001 / Lancer III / Falkenhofs Lucia
   102YI55 / Agnieszka Szubert
    LKJ Abaria Iwno
 HORN W (107)MściwojKIECOŃrez
   SP / POL / S / 2004 / Turbud Elwis I / Harfa/Harmoniusz
   
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:05
9 - N
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N Runda Otwarta - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DYNASTAR (86)DanielWIELICZKO046,84250 PLN
   SP / POL / G / 1998 / Czyniec / Darima/Dobosz
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
2CONTENT (43)EwaTYPAŃSKA050,64200 PLN
   HOLST / GER / S / 2002 / Contender / Evita 2/Caretino
   
    KJ TES Szczecin
3LAGERFELD (151)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)051,84150 PLN
   HOLST / GER / G / 2003 / Levisto / K-Josy/Lasino
   102SX44 / Stal Poels
    BPK
4GLORIA (92)AngelikaOJCZENASZ052,69100 PLN
   SP / POL / M / 2003 / Lambado / Good Bye
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
5EUFORIA (177)KrzysztofOKŁA (J.1994)062,2880 PLN
   SP / POL / M / 1997 / Eskudo / Embari
   POL01572 / Rinaldo Kiecoń
    Kielecki Klub Jezdziecki
6OSADKOWSKI ESTER (138)AgnieszkaOLSZEWSKA063,8270 PLN
   - / - / G / -
   
    KJ Osadkowski
7CHELSEA-BLUE (49)PaulinaKOZA063,8350 PLN
   OLDEN / GER / M / 2005 / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
8WHAT QUICK (159)WeronikaSOŁTYSIAK064,7830 PLN
   KWPN / NED / G / 2003 / Rash R / So Quick/Julio Mariner xx
   POL40469 / Lucyna Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
9PINN QUINN KOSOW (152)BartoszGOSZCZYŃSKI066,42
   OLDEN / GER / M / 2001 / Padarco / Grandora/Grannus
   102YU77 / Jacek Kosow
    KJ Sielanka Warka
10CZORT R (40)AdriannaKRZANOWSKA066,89
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Centerfold/Chamisso
   102TR71 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
11SANDRO JUNIOR (163)ŁukaszWYSOCKI070,58
   OLDEN / GER / G / 2002 / Sandro Star / Baccardi/Tenor
   - / Lucyna Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
12WHIN WHIN W H (67)MichałKUBIAK456,52
   
   
    BPK
13VIRKOLAN (175)DianaSOMMEROVA457,07
   
   
   
14BANGA (38)ŁukaszMATLA458,86
   XO / POL / M / 1997 / Garland / Barcelona
   - / Dolnośląskie Surowce Szklane
    KJK Romico Żywiec
15FAWORYT (125)MarcinMATELSKI464,24
   SP / POL / S / 2002 / Lambado / Fantazja/Linaro
   POL40423 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
16TURBUD OCEAN (8)OlgaFRĄCZ464,26
   SP / POL / G / 1996 / Turbud Quirinus / Omega
   - / Olga Frącz
    BPK
17DON GRANDI P (166)NataliaDRAŃCZAREK465,63
   SP / POL / S / 2001 / Grandioso / Dunka/Davidoff
   POL40662 / Paweł Wytyk
    JKS Przybyszewo
18HORN W (107)MściwojKIECOŃ465,72
   SP / POL / S / 2004 / Turbud Elwis I / Harfa/Harmoniusz
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19QUICK GIRL (10)GabrielGŁUSEK469,29
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Gerta/Gepard
   102SY26 / Gabriel Głusek
    BPK
20PARLANDO (55)MartaKWIATKOWSKA678,21
   WESTF / GER / G / 1998 / Popcorn / Waldfee/Windesi
   - / P. Janicki
    KJ Szumawa Bobrowiec
21LAVINA (174)DianaSOMMEROVA853,19
   
   
   
22SANTA MONIKA (36)ŁukaszKRUK870,20
   SP / POL / M / 2002 / Sir Robin / -
   - / Łukasz Kruk
    Kielecki Klub Jezdziecki
23CLEAR CUP (81)EwaMAZUROWSKA871,04
   HOLST / GER / G / 2004 / Clearway / Power Lady
   
    KJ Vertus Łódź
24HALIK (54)MartaKWIATKOWSKA974,31
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
25BAYLANDO (119)AlicjaGRYGIER974,98
   SP / POL / G / 2002 / Landino / Borówka
   - / Romuald Hałabuda
    JKS Czanki Międzyrzecze
26SYLVIUSZ M (185)ŁukaszWYSOCKI1078,75
   SP / POL / G / 2004 / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   102TP52 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
27SIROCCO (68)JarosławKRZEMIŃSKI1268,62
   
   
    BPK
28HIPPICA CONCEPTION (51)ŁukaszKOZA1390,62
   OLDEN / GER / S / 2004 / Converter / Etoile Rouge
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJ Trachy Gliwice
29SOKRATES (164)ŁukaszWYSOCKI2397,70
   KWPN / HOL / S / 1999 / Corrado / Notre Dame/Argentinus
   POL01773 / WSMiZ w Lesznie
    JKS Przybyszewo
 JAREMA (57)NataliaPĄGOWSKArez
   
   
    Klub Jeździecki Kuźnia Nowowiejska
 DAR LIFE (48)PaulinaKOZArez
   TRAK / POL / S / 2004 / Life and Liberty / Daria/Sambór
   - / Marta Strzałka
    KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
31
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:07
10 - P1
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P1 Runda Młodych Koni 5 lat - na styl
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BANDOLERO H (30)TomaszGAŁCZYŃSKI9,081,59
   KWPN / NED / S / 2006 / VDL Tenerife / Verianne/Indoctro
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
2BIJOU BE (187)PaulinaKOZA8,578,67
   OLDEN / GER / S / 2006 / Balou du Rouet / Carioso Z/Canabis Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
3NORDWIND (123)UladzimirMARSHENIUK8,276,20
   HOLST / GER / S / 2006 / Cassini II / Naomagic II/Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
4LORD QREDE DE GALOUBET (88)KrzysztofTARASEK8,075,55
   WESTF / GER / G / 2006 / Lord Siclau / Fin Fleur Du Val
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
5BINGO (219)BartoszGOSZCZYŃSKI7,882,85
   - / - / - / 2006
   
    KJ Sielanka Warka
6OSADKOWSKI BORODIN (133)PiotrMORSZTYN7,574,35
   KWPN / NED / S / 2006 / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
7AVOCADO L (98)MarcinBĘTKOWSKI7,479,06
   WEST / GER / G / 2006 / Co-Pilot / Annelise/Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8QUEEN (135)PiotrMORSZTYN7,178,74
   HOLST / GER / M / 2006 / Quidam de Revel / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
 DUKAT (153)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)-6,1117,54
   SP / POL / S / 2006 / Cajero / Dębogóra/Nible
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:09
11 - N
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N Runda Młodych Koni 6 lat - na styl
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VOLTACCIA (90)KrzysztofTARASEK8,564,52
   HOLST / GER / M / 2005 / Limbus / Hummel IX/Caletto I
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
2AS KIER (22)IreneuszKONDRATOWICZ8,266,14
   OLDEN / GER / S / 2005 / Argentinus / Edelweis
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
3AMZES (12)AndrzejLEMAŃSKI8,167,97
   KWPN / NED / S / 2005 / Indoctro / Linea
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
4BALTIK (172)JiriHRUSKA8,167,99
   CZEWB / CZE / S / 2005 / Ballast / Loubea
   - / Magdalena Hruskova
    JK Opava
5CHE GUEVARA L (99)LeszekGRAMZA7,971,51
   HOLST / GER / S / 2005 / Cassini I / O-Contendra/Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6CHELSEA-BLUE (49)PaulinaKOZA7,870,36
   OLDEN / GER / M / 2005 / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
7CANOSO (126)MarcinMATELSKI7,875,59
   HOLST / GER / S / 2005 / Contact Me / Icarlotta/Caletto I
   
    KJ Bonin
8CASINO L (96)MarcinBĘTKOWSKI7,667,62
   HOLST / GER / S / 2005 / Cassiano / Othilda/Centender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9TOLA Z (97)MarcinBĘTKOWSKI7,576,44
   SP / POL / M / 2005 / Cartree Z / Toscania/Marino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10ALPENLERCHE (112)JakubPODGÓRNY6,974,53
   OLDEN / GER / M / 2005 / Albatros / Amelie
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
11SUNRISE (162)WeronikaSOŁTYSIAK6,568,24
   SP / POL / M / 2005 / Santos / Victoria/Fanimo
   103BR99 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
12ULTIMO (77)JakubKRZYŻOSIAK5,984,38
   SP / POL / S / 2005 / Pro Savage / Ulana/Ile De Bourbon
   
    BPK
13SUPRISE (165)ŁukaszWYSOCKI5,665,44
   SP / POL / G / 2005 / Santos / Disco Di/Dietmar
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
14FALBRUS (104)AleksandraLUSINA3,989,37
   SP / POL / S / 2005 / Aviano / Finlandia
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15OSADKOWSKI ASCHVILLE (134)PiotrMORSZTYN3,998,93
   KWPN / NED / G / 2005 / Lando / Lux Z
   
    KJ Osadkowski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:12
12 - N1
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - N1 Runda Młodych Koni 7 lat - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NORMANDIA (113)AngelikaPODGÓRNA045,65500 PLN
   SP / POL / M / 2004 / Liban / Nadona
   - / Angelika Podgórna
    KJ Lotus Poznań
2CROS (127)MarcinMATELSKI046,47400 PLN
   HOLST / GER / S / 2004 / Chambertin / Zullia/Cantus
   102NI01 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
3ZIMBA (176)MałgorzataKOWALA046,94300 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Tessa/Guidam
   
    OSSM Drzonków
4GOLD CARETINO (85)DanielWIELICZKO050,72220 PLN
   SP / POL / G / 2004 / Caretino K / Galacja/Garantie
   POL00961 / Daniel Wieliczko
    BPK
5TIMUS (15)MagdaPŁOSZAJSKA051,49170 PLN
   SP / POL / S / 2004 / Fair Play C / Tessa
   - / Anna Rowicka
    KJ Jantar Stryków
6ZAPATERO (161)WeronikaSOŁTYSIAK051,99150 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   102OG42 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
7ZINEDINE (146)MarekWACŁAWIK052,34100 PLN
   KWPN / NED / S / 2004 / Guidam / Unadonja/Heartbreaker
   102VW67 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
8BALOUFINO (52)ŁukaszKOZA055,1960 PLN
   OLDEN / GER / S / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee/Drossan
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
9NICOLIEN 2 (141)MartaPACHOLSKA059,97
   - / - / - / 2004 / Nelson Z / Nicolette/Orthos
   
    WLKS Krakus Swoszowice
10SKARBIEC (136)PiotrMORSZTYN062,10
   SP / POL / G / 2004 / Lando / Siejka/Flirt
   
    KJ Osadkowski
11GRANELLA II (95)MarcinBĘTKOWSKI063,59
   WLKP / POL / M / 2004 / Luron / Grafika/Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12ZUCCA (144)MarekWACŁAWIK065,88
   KWPN / NED / S / 2004 / Padinus / Lucca/Voltaire
   102VW64 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
13ESKULAP II (65)PaulinaMALINOWSKA067,47
   SP / POL / G / 2004 / Palegro / Espoir/Espri
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
14ZIEZO BALIA (89)KrzysztofTARASEK448,72
   KWPN / NED / G / 2004 / Marlon / Ibalia/Nimmerdor
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
15ZAHROS R (218)BartoszGOSZCZYŃSKI453,21
   KWPN / NED / S / 2004 / Sam R / Zarah/Rebel I Z
   102SF34 / Bartosz Goszczynski & Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
16PARYS R (118)AlicjaGRYGIER455,06
   SP / POL / S / 2004 / Landino / Parodie
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
17ZALAMERO (160)WeronikaSOŁTYSIAK455,35
   KWPN / NED / G / 2004 / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   103BS96 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
18DAR LIFE (48)PaulinaKOZA457,41
   TRAK / POL / S / 2004 / Life and Liberty / Daria/Sambór
   - / Marta Strzałka
    KJ Trachy Gliwice
19FINARETTA (14)AndrzejLEMAŃSKI459,09
   SP / POL / M / 2004 / Carry Son / Fabiola/Calvadur
   103BU24 / Lucjan Kosnowicz
    KJ Jantar Stryków
20FOR MAGIC (82)EwaMAZUROWSKA462,91
   HANN / GER / S / 2004 / For Pleasure / Agnes
   - / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
21QUEEN DE REVEL (110)JakubPODGÓRNY466,45
   SP / POL / M / 2004 / Quidam's Rubin / Higavellya
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
22CONCETTA (102)AleksandraLUSINA851,04
   - / - / M / 2004
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23GOOFI R (39)AdriannaKRZANOWSKA867,36
   SP / POL / S / 2004 / Campari / Gracja R
   102VG17 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
24ZANZIBAR (147)BartoszGOSZCZYŃSKI868,47
   KWPN / NED / G / 2004 / Silverstone / 33/Grand Canyon
   102WU27 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
25HIPPICA CONCEPTION (51)ŁukaszKOZA869,81
   OLDEN / GER / S / 2004 / Converter / Etoile Rouge
   - / Zbigniew Kostrzewski
    KJ Trachy Gliwice
26CASIUS (124)UladzimirMARSHENIUK1264,75
   HOLST / GER / G / 2004 / Chambertin / Baby/Lagos
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:16
13 - C
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C Finał Małej Rundy - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1MALAJKA (106)MściwojKIECOŃ048,96026,191250 PLN
   WLKP / POL / M / 1999 / Alger / Messalina/Magnes
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
    KJ Agro-Handel Śrem
2GRACJA (78)JakubKRZYŻOSIAK048,23026,331000 PLN
   SP / POL / M / 2001 / Robin Z / Gosta
   102VG82 / Jakub Krzyżosiak
    BPK
3PREMIER CHOIX (18)HubertKOSTRZEWSKI054,23027,15900 PLN
   - / GER / M / 2003 / Baloubet du Rouet / -
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
4UPPER LANE (105)MściwojKIECOŃ049,45027,33700 PLN
   KWPN / NED / G / 2001 / Germus R / Bellaleen/Voltaire
   POL40264 / Natalia Drańczarek
    KJ Agro-Handel Śrem
5EXPOSITA (76)MaksymilianWECHTA051,81027,34550 PLN
   HOL / GER / M / 1998 / Exkurs / Malanda
   POL40431 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
6MAXIMUS (62)GrzegorzKUBIAK049,45027,90400 PLN
   SP / POL / S / 2002 / Carlon / Malaga/Pergamon
   102OS79 / Tadeusz Ziajkowski
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
7ESCALONA (83)EwaMAZUROWSKA045,75029,31250 PLN
   HANN / GER / M / 2001 / Escudo I / Cherry Bomb
   POL40408 / Dariusz Michalak
    KJ Vertus Łódź
8LACOSTE DE LA COUR (2)ŁukaszBRZÓSKA050,33029,61150 PLN
   SF / FRA / S / 1999 / Apache Du Plant / Girorde De La Coure
   POL01790 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
9KORAL (129)SoniaGAJ (J.1993)051,69032,19100 PLN
   SP / POL / S / 2000 / Nobody / Komedia
   - / Jan Gaj
    JKS Czanki Międzyrzecze
10CASANDRA (87)KrzysztofTARASEK048,12038,00100 PLN
   OLDEN / GER / M / 2001 / Lord Pezi / Cassina/Zeus
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
11BAJOU DU ROUET (69)KrzysztofLUDWICZAK049,90038,23100 PLN
   HOLST / GER / S / 2001 / Bolouret de Rouet / F-Viva
   POL40339 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
12CAIUS (103)AleksandraLUSINA052,52039,84100 PLN
   HOLST / GER / S / 2004 / Caretino / My Lady VII/Contender
   102OE93 / Artur Gołaś & Aleksandra Lusina
    KJ Agro-Handel Śrem
13OXLEY (33)KrzysztofOKŁA (J.1994)052,92042,18100 PLN
   KWPN / NED / G / 2002 / Orame / Vay Z
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
14CAPRIZIA (24)JarosławKOZIAROWSKI054,52042,28
   OLDEN / GER / M / 2003 / Captain Paul / AMG Catch Race
   - / Magdalena Lipińska
    WLKS Krakus Swoszowice
15OSADKOWSKI VAN HALEN (131)PiotrMORSZTYN055,08150,14
   KWPN / NED / G / 2002 / Hors La Loi II / Horetta/Cavalier
   102YW87 / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
16MYLADY (74)MaksymilianWECHTA049,45427,59
   HOLST / GER / M / 1997 / Chambertin / E-Christine
   POL01561 / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
17QUALITY (149)BartoszGOSZCZYŃSKI050,77434,58
   
   
    KJ Sielanka Warka
18PANTENOL (37)ŁukaszMATLA051,03435,80
   CWB / CZE / G / 1998 / Landos / Panama
   - / Dolnośląskie Surowce Szklane
    KJK Romico Żywiec
19NANU NANA 3 (35)KrzysztofOKŁA (J.1994)047,92435,89
   HOLST / GER / M / 1998 / Calido I / Elegant
   GER40330 / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
20YOUNG LADY (180)KrzysztofLUDWICZAK049,00437,01
   HOLST / GER / M / 2000 / Cambridge / G-Christine
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
21SINEY (137)AgnieszkaOLSZEWSKA048,11438,87
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Santal/Aldatus
   - / Monika Przysada
    KJ Osadkowski
22ORDAN (66)PaulinaMALINOWSKA050,91550,42
   SP / POL / S / 1999 / Lombardo / Orchidea
   - / G. Malinowski
    KJ Szumawa Bobrowiec
23CALMA (128)MarcinMATELSKI047,59eli
   HOLST / GER / M / 2003 / Ciacomo / Zullia/Cantus
   POL40449 / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
24CARLOS (21)IreneuszKONDRATOWICZ447,23
   HANN / GER / G / 1998 / Calido / Ramina/Ramino
   POL01877 / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
25MISTER DU LIBAIRE (1)ŁukaszBRZÓSKA447,70
   SF / FRA / S / 2000 / Easy Buy / Hative Du Libaire
   POL40474 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
26CAMARO (45)JoannaROSICKA448,06
   MEKLE / GER / S / 2001 / Cabrol Amicor / Lakara
   - / Patrycja Dziewolska
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
27LAGERFELD (151)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)449,12
   HOLST / GER / G / 2003 / Levisto / K-Josy/Lasino
   102SX44 / Stal Poels
    BPK
28LEVINSON (60)MichałKUBIAK449,89
   
   
    BPK
29RAB (170)MartinHRUSKA451,20
   
   
   
30ROYAL REBEL (42)EwaTYPAŃSKA451,30
   HOLST / GER / G / 2003 / Rebel Z / Cosima VI/Lancer I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
31QUICK GIRL (10)GabrielGŁUSEK452,55
   OLDEN / GER / M / 2001 / Quincy / Gerta/Gepard
   102SY26 / Gabriel Głusek
    BPK
32LANDROVER (148)BartoszGOSZCZYŃSKI452,80
   
   
    KJ Sielanka Warka
33RYTMIKA (132)PiotrMORSZTYN452,91
   SP / POL / M / 2002 / Rytm / Rosa Gala
   - / A. Woźniak
    KJ Osadkowski
34CESANA (41)EwaTYPAŃSKA453,38
   HOLST / GER / M / 2002 / Caretino / Inselgraefin/Landgraf I
   - / Ewa Typańska
    KJ TES Szczecin
35TABBI (111)JakubPODGÓRNY453,73
   HOLST / GER / M / 2003 / Lancer II / Uletta I
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
36CAMPARI F (115)ArkadiuszFIMMEL454,29
   SP / POL / G / 2003 / Calido / Gracja
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
37BACHUS (31)TomaszGAŁCZYŃSKI455,70
   SP / POL / S / 2000 / Louis / Brema/Tabun
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
38MY LITTLE PROBLEM (59)AleksandraCHOTNICKA560,52
   ISH / IRL / - / 2002 / Pussance / New Park Clover
   - / Thea Dougan
    BPK
39IRYDION L (6)BoguszDĄBROWSKI771,64
   SP / POL / S / 2003 / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
40LANCER SON (84)MagdalenaŻÓŁKIEWICZ850,66
   HOLST / GER / S / 2002 / Lancer II / Amica
   - / Magdalena Żółkiewicz
    KJ Szumawa Bobrowiec
41TOSCANIA (100)LeszekGRAMZA852,74
   SP / POL / M / 1999 / Marino / Tosca
   POL40655 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
42SEGURA (93)AngelikaOJCZENASZ1066,85
   SP / POL / M / 2001 / Le Voltaire / Solina/Lombard
   - / Angelika Ojczenasz
    BPK
43CARDILLO VAN HET LASSENHOF (63)GrzegorzKUBIAK1067,08
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
44CZORT R (40)AdriannaKRZANOWSKA1170,63
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Centerfold/Chamisso
   102TR71 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
45URIAS (9)GabrielGŁUSEK1247,97
   KWPN / NED / G / 2001 / Indoctro / Ebilithya/Ramiro Z
   POL40639 / Nowa Fabryczna Inwestycje (NFI)
    BPK
46PRESCILLA (47)NinaWANDEL1252,52
   KWPN / NED / M / 1997 / Voltaire / Janita H/Ladalco
   POL40155 / Nina Wandel
    JKS "Wan-Ros" Rurka Józefin
47EURAS (26)NataliaKOZIAROWSKA1252,91
   HOLST / LIT / S / 2000 / Laval II / Eufigenia
   POL40398 / Jacek Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
48FELINI (11)HannaJACHIMOWICZ (JM.1997)1255,73
   SP / POL / S / 2002 / Luron / Fanta
   - / SO Sieraków
    KJ Liliówka Stęszewko
49BAJADERA (58)AleksandraCHOTNICKA1257,15
   SP / POL / M / 1999 / Sofix / Barierka
   - / Grzegorz Chotnicki
    BPK
50STAKKATO'S DIAMOND (16)HubertKOSTRZEWSKI1273,32
   HANN / GER / G / 2001 / Stakkato / Phantasy
   GER28327 / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/48
Startowało koni
50
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:21
14 - CC
Data: 19-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1U CAN'T LOSE (145)MarekWACŁAWIK046,49025,381100 PLN
   KWPN / HOL / S / 2001 / Nothing To Lose / En Jolie/Zeus
   POL07703 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
2CONTENDOR (71)KrzysztofLUDWICZAK048,86032,55900 PLN
   OLDEN / GER / S / 2003 / Contendro / Classic Girll
   102TR55 / Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3CRANTHAGO (80)EwaMAZUROWSKA052,20033,43800 PLN
   HANN / GER / S / 2004 / Cranach / Ramona/Ravallo
   102YH52 / Anna Michalak
    KJ Vertus Łódź
4LEO (79)JakubKRZYŻOSIAK050,01428,43650 PLN
   SP/HOLS / POL / S / 1998 / Lennon / Zakonda/Lacapo
   - / Waldemar Jon i Sława Krzyżosiak
    BPK
5LITTLE KEMM (29)TomaszGAŁCZYŃSKI048,53433,09500 PLN
   MEKLE / GER / G / 2001 / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
6SANTIAGO 7 (25)NataliaKOZIAROWSKA054,26435,22350 PLN
   KWPN / NED / G / 1998 / Animo / Ennedy/Voltaire
   103BL81 / Jolanta Koziarowska
    WLKS Krakus Swoszowice
7RIVERA L (7)BoguszDĄBROWSKI051,12831,04
   OLDEN / GER / S / 2000 / Raphael / Zypriana/Zeus
   POL40532 / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
8KONKRET 2 (70)KrzysztofLUDWICZAK446,33
   BRANDENBURG / GER / S / 1997 / Kolibri / Ulme
   GER21193 / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
9RUSAŁKA (34)KrzysztofOKŁA (J.1994)446,89
   SP / POL / M / 2003 / Eskudo / Rubinka
   - / Andrzej Okła
    Kielecki Klub Jezdziecki
10SALLUST-S (140)JacekMIERZWIŃSKI447,17
   SP / POL / S / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   FEI08111 / Mirosław Stanisz
    KS Pegaz Chwałowice
11OMAR PLUS-S (101)AleksandraLUSINA448,07
   SP / POL / S / 2002 / Elvis / Olibobik/Louis
   POL40420 / Józef Małecki i Artur Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
12LEVIS F (114)ArkadiuszFIMMEL448,44
   SP / POL / G / 2000 / Leonardo / Grand Leydy
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
13VERSACE H. (109)MściwojKIECOŃ448,52
   KWPN / NED / M / 2002 / Orame / Night In Gale/Indorado
   102MN15 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14TURBUD CICERO (13)AndrzejLEMAŃSKI448,60
   BWP / BEL / S / 2002 / Orlando / Famagusta Vd Maltaho/Guignolet
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Jantar Stryków
15EL CAMP (50)ŁukaszKOZA449,03
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Eleine/Elvis
   102MH14 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
16CHARLIZE (91)AndreySHALOHIN450,36
   SWB / SWE / M / 2002 / Cappucino / Cameron Diaz/Karibik
   KGZ40003 / Horse sport school
    KJ Zbyszko
17DARK CARETINO (117)AlicjaGRYGIER452,60
   WESTF / GER / S / 2003 / Caretino / Dark Moon/Daenenkoening
   102TU61 / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
18CHAVALL 2 (178)JacekMIERZWIŃSKI847,29
   HOLST / POL / G / 2003 / Chalan / -
   - / Barbara Mierzwińska
    KS Pegaz Chwałowice
19QALIBER V (150)BartoszGOSZCZYŃSKI853,64
   LU / DEN / S / 2002 / Quebec / Sabrina/Lobster
   102TD91 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
20UDOLA B (94)MarcinBĘTKOWSKI1246,79
   KWPN / NED / M / 2001 / Emilion / Odola/Indoctro
   - / Marcin Bętkowski
    KJ Agro-Handel Śrem
21CONTENANCE A (108)MściwojKIECOŃ1649,98
   HANN / GER / G / 2003 / Contendro / Nancy/Nebelhorn
   102NI79 / Horex S.J. A&E Horoszkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
 CAMERINO 4 (183)TomaszKLEINeli
   HOLST / GER / G / 2001 / Carthago / Lobelie/Coriano
   GER44164 / Gestuet Sprehe
    KJ "Turbud" Brzeg
 AHLERT (23)JarosławKOZIAROWSKIrez
   OLDEN / GER / G / 2000 / Acorado / Rheingold/Rouletto
   GER42638 / Jarosław Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/43
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:23
15 - C
Data: 20-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - C Konkurs Pocieszenia - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1COLMAR (171)JiriHRUSKA050,69027,94500 PLN
   HOLST / GER / S / 2003 / Calato / -
   - / Pawel Humplik
    JK Opava
2CHAVALL 2 (178)JacekMIERZWIŃSKI048,88426,35
   HOLST / POL / G / 2003 / Chalan / -
   - / Barbara Mierzwińska
    KS Pegaz Chwałowice
3CLIPPER II (142)MartaPACHOLSKA1066,62
   - / - / - / 2003 / Clooney / Coralle/Corallo
   
    WLKS Krakus Swoszowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
330/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/36
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:24
16 - N
Data: 20-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - N Finał Rundy Młodych Koni 5 lat - na styl
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1BANDOLERO H (30)TomaszGAŁCZYŃSKI17,58,726,277,11800 PLN
   KWPN / NED / S / 2006 / VDL Tenerife / Verianne/Indoctro
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
2BIJOU BE (187)PaulinaKOZA16,79,025,777,42600 PLN
   OLDEN / GER / S / 2006 / Balou du Rouet / Carioso Z/Canabis Z
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
3LORD QREDE DE GALOUBET (88)KrzysztofTARASEK16,07,923,974,41500 PLN
   WESTF / GER / G / 2006 / Lord Siclau / Fin Fleur Du Val
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
4AVOCADO L (98)MarcinBĘTKOWSKI15,28,223,473,85
   WEST / GER / G / 2006 / Co-Pilot / Annelise/Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5NORDWIND (123)UladzimirMARSHENIUK15,87,122,979,52
   HOLST / GER / S / 2006 / Cassini II / Naomagic II/Acord II
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
6BINGO (219)BartoszGOSZCZYŃSKI14,67,422,078,21
   - / - / - / 2006
   
    KJ Sielanka Warka
7OSADKOWSKI BORODIN (133)PiotrMORSZTYN13,97,521,479,92
   KWPN / NED / S / 2006 / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
8QUEEN (135)PiotrMORSZTYN14,56,721,282,70
   HOLST / GER / M / 2006 / Quidam de Revel / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
9DUKAT (153)BognaSOŁTYSIAK (J.1993)0,1eli
   SP / POL / S / 2006 / Cajero / Dębogóra/Nible
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Koziarowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:26
17 - N1
Data: 20-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - N1 Finał Rundy Młodych Koni 6 lat - na styl
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CHE GUEVARA L (99)LeszekGRAMZA16,68,625,272,73800 PLN
   HOLST / GER / S / 2005 / Cassini I / O-Contendra/Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2VOLTACCIA (90)KrzysztofTARASEK16,78,224,960,17600 PLN
   HOLST / GER / M / 2005 / Limbus / Hummel IX/Caletto I
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
3--4BALTIK (172)JiriHRUSKA15,98,324,266,15450 PLN
   CZEWB / CZE / S / 2005 / Ballast / Loubea
   - / Magdalena Hruskova
    JK Opava
3--4AMZES (12)AndrzejLEMAŃSKI16,28,024,267,48450 PLN
   KWPN / NED / S / 2005 / Indoctro / Linea
   - / Marcelina Budziarska
    KJ Jantar Stryków
5CASINO L (96)MarcinBĘTKOWSKI15,78,324,067,37
   HOLST / GER / S / 2005 / Cassiano / Othilda/Centender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6TOLA Z (97)MarcinBĘTKOWSKI14,99,023,972,34
   SP / POL / M / 2005 / Cartree Z / Toscania/Marino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
7CHELSEA-BLUE (49)PaulinaKOZA15,18,523,668,59
   OLDEN / GER / M / 2005 / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
8CANOSO (126)MarcinMATELSKI16,07,523,568,84
   HOLST / GER / S / 2005 / Contact Me / Icarlotta/Caletto I
   
    KJ Bonin
9ALPENLERCHE (112)JakubPODGÓRNY14,87,121,967,69
   OLDEN / GER / M / 2005 / Albatros / Amelie
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
10SUNRISE (162)WeronikaSOŁTYSIAK14,55,820,367,73
   SP / POL / M / 2005 / Santos / Victoria/Fanimo
   103BR99 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
11OSADKOWSKI ASCHVILLE (134)PiotrMORSZTYN11,87,819,666,98
   KWPN / NED / G / 2005 / Lando / Lux Z
   
    KJ Osadkowski
12ULTIMO (77)JakubKRZYŻOSIAK13,55,819,382,67
   SP / POL / S / 2005 / Pro Savage / Ulana/Ile De Bourbon
   
    BPK
13SUPRISE (165)ŁukaszWYSOCKI13,23,016,262,70
   SP / POL / G / 2005 / Santos / Disco Di/Dietmar
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Koziarowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:29
18 - C
Data: 20-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - C Finał Rundy Młodych Koni 7 lat - dokł. z rozgr. - art.238.2.2
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ZAHROS R (218)BartoszGOSZCZYŃSKI067,22032,33700 PLN
   KWPN / NED / S / 2004 / Sam R / Zarah/Rebel I Z
   102SF34 / Bartosz Goszczynski & Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
2TIMUS (15)MagdaPŁOSZAJSKA066,59032,50550 PLN
   SP / POL / S / 2004 / Fair Play C / Tessa
   - / Anna Rowicka
    KJ Jantar Stryków
3ZINEDINE (146)MarekWACŁAWIK068,49033,66450 PLN
   KWPN / NED / S / 2004 / Guidam / Unadonja/Heartbreaker
   102VW67 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
4QUEEN DE REVEL (110)JakubPODGÓRNY070,67034,97400 PLN
   SP / POL / M / 2004 / Quidam's Rubin / Higavellya
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    JKS Maneż Żelichów
5SKARBIEC (136)PiotrMORSZTYN066,59432,03300 PLN
   SP / POL / G / 2004 / Lando / Siejka/Flirt
   
    KJ Osadkowski
6ZANZIBAR (147)BartoszGOSZCZYŃSKI068,20432,18250 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / Silverstone / 33/Grand Canyon
   102WU27 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
7NICOLIEN 2 (141)MartaPACHOLSKA465,49
   - / - / - / 2004 / Nelson Z / Nicolette/Orthos
   
    WLKS Krakus Swoszowice
8BALOUFINO (52)ŁukaszKOZA465,89
   OLDEN / GER / S / 2004 / Baloubet Du Rouet / Drosselfee/Drossan
   - / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
9FINARETTA (14)AndrzejLEMAŃSKI466,29
   SP / POL / M / 2004 / Carry Son / Fabiola/Calvadur
   103BU24 / Lucjan Kosnowicz
    KJ Jantar Stryków
10DAR LIFE (48)PaulinaKOZA467,41
   TRAK / POL / S / 2004 / Life and Liberty / Daria/Sambór
   - / Marta Strzałka
    KJ Trachy Gliwice
11PARYS R (118)AlicjaGRYGIER470,76
   SP / POL / S / 2004 / Landino / Parodie
   - / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
12ZUCCA (144)MarekWACŁAWIK473,53
   KWPN / NED / S / 2004 / Padinus / Lucca/Voltaire
   102VW64 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
13GOOFI R (39)AdriannaKRZANOWSKA475,51
   SP / POL / S / 2004 / Campari / Gracja R
   102VG17 / Romuald Hałabuda
    KJK Romico Żywiec
14CONCETTA (102)AleksandraLUSINA863,87
   - / - / M / 2004
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15GRANELLA II (95)MarcinBĘTKOWSKI866,04
   WLKP / POL / M / 2004 / Luron / Grafika/Alexus II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16ZIEZO BALIA (89)KrzysztofTARASEK867,81
   KWPN / NED / G / 2004 / Marlon / Ibalia/Nimmerdor
   - / Witold Jakubiec
    KJ Koncepta Szczecin
17CASIUS (124)UladzimirMARSHENIUK868,38
   HOLST / GER / G / 2004 / Chambertin / Baby/Lagos
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
18ZAPATERO (161)WeronikaSOŁTYSIAK869,81
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   102OG42 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
19ZIMBA (176)MałgorzataKOWALA1262,16
   KWPN / NED / G / 2004 / Karandasj / Tessa/Guidam
   
    OSSM Drzonków
20ZALAMERO (160)WeronikaSOŁTYSIAK1270,17
   KWPN / NED / G / 2004 / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   103BS96 / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
21ESKULAP II (65)PaulinaMALINOWSKA1273,58
   SP / POL / G / 2004 / Palegro / Espoir/Espri
   
    KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
440/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
82/48
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Ogólnopolskie Zawody Konne CSN + Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

Leszno, 18 - 20 luty 2011
Wydruk: 21-02-2011 15:29:32
19 - CC1
Data: 20-02-2011
HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - CC1 GRAND PRIX - dokładności z rozgrywką - art.238.2.2
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Ojciec/Matka
Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KONKRET 2 (70)KrzysztofLUDWICZAK063,97030,963400 PLN
   BRANDENBURG / GER / S / 1997 / Kolibri / Ulme
   GER21193 / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
2ARISTO Z (173)JiriHRUSKA070,63032,912500 PLN
   ZANGER / BEL / S / 2001 / Artos Z / Cartarise Z/Carthago Z
   103AM54 / JK Opawa
    JK Opava
3CANDILLO'S BOY (116)AlicjaGRYGIER071,56033,032000 PLN
   HOLST / GER / G / 2000 / Candillo / Partie/Lido
   POL40123 / Marek Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
4OTELLO (4)ŁukaszBRZÓSKA066,55033,051600 PLN
   SP / POL / S / 2000 / Winner / Osnowa
   POL01988 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
5CORVALLO (182)TomaszKLEIN070,80034,151200 PLN
   HOLST / GER / S / 1998 / Coriano / Goretta II
   - / Tomasz Klein
    KJ "Turbud" Brzeg
6DARK CARETINO (117)AlicjaGRYGIER072,89035,71900 PLN
   WESTF / GER / S / 2003 / Caretino / Dark Moon/Daenenkoening
   102TU61 / Alicja Grygier
    JKS Czanki Międzyrzecze
7CHARLIZE (91)AndreySHALOHIN070,74036,35700 PLN
   SWB / SWE / M / 2002 / Cappucino / Cameron Diaz/Karibik
   KGZ40003 / Horse sport school
    KJ Zbyszko
8AHLERT (23)JarosławKOZIAROWSKI064,35432,14
   OLDEN / GER / G / 2000 / Acorado / Rheingold/Rouletto
   GER42638 / Jarosław Koziarowski
    WLKS Krakus Swoszowice
9RIVERA L (7)BoguszDĄBROWSKI069,40834,40
   OLDEN / GER / S / 2000 / Raphael / Zypriana/Zeus
   POL40532 / KJ Alexander Elizówka
    KJ Alexander Elizówka
10SANTIAGO 7 (25)NataliaKOZIAROWSKA069,64rez
   KWPN / NED / G / 1998 / Animo / Ennedy/Voltaire
   103BL81 / Jolanta Koziarowska
    WLKS Krakus Swoszowice
11OCEANE DU LIBAIRE (3)ŁukaszBRZÓSKA462,60
   SF / FRA / M / 2002 / Daman Du Libaire / Koberone du Libaire
   102SW41 / Łukasz Brzóska
    Gonitwa "Miralex" Skórka
12U CAN'T LOSE (145)MarekWACŁAWIK465,93
   KWPN / HOL / S / 2001 / Nothing To Lose / En Jolie/Zeus
   POL07703 / Leszek Sasinowski
    KJ Hippica Polonia Słupno
13UDOLA B (94)MarcinBĘTKOWSKI466,68
   KWPN / NED / M / 2001 / Emilion / Odola/Indoctro
   - / Marcin Bętkowski
    KJ Agro-Handel Śrem
14EL CAMP (50)ŁukaszKOZA467,50
   SP / POL / S / 2003 / Campari M / Eleine/Elvis
   102MH14 / Tadeusz Koza
    KJ Trachy Gliwice
15SOBIESKI AMBROSIO (61)GrzegorzKUBIAK468,92
   OLD / GER / G / 1996 / Acord II / Prinzess/Polydor
   - / Krzysztof Tryliński
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
16OMAR PLUS-S (101)AleksandraLUSINA469,00
   SP / POL / S / 2002 / Elvis / Olibobik/Louis
   POL40420 / Józef Małecki i Artur Gołaś
    KJ Agro-Handel Śrem
17LONDON 32 (72)KrzysztofLUDWICZAK469,31
   OLDEN / GER / S / 2002 / Landstreicher / De Luxe/Aldato
   102VL13 / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
18CAMERINO 4 (183)TomaszKLEIN469,87
   HOLST / GER / G / 2001 / Carthago / Lobelie/Coriano
   GER44164 / Gestuet Sprehe
    KJ "Turbud" Brzeg
19VERSACE H. (109)MściwojKIECOŃ864,93
   KWPN / NED / M / 2002 / Orame / Night In Gale/Indorado
   102MN15 / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20CONTENANCE A (108)MściwojKIECOŃ865,06
   HANN / GER / G / 2003 / Contendro / Nancy/Nebelhorn
   102NI79 / Horex S.J. A&E Horoszkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
21SALLUST-S (140)JacekMIERZWIŃSKI869,63
   SP / POL / S / 2000 / Power Prince / Silver Lady
   FEI08111 / Mirosław Stanisz
    KS Pegaz Chwałowice
22QALIBER V (150)BartoszGOSZCZYŃSKI873,63
   LU / DEN / S / 2002 / Quebec / Sabrina/Lobster
   102TD91 / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
23LITTLE KEMM (29)TomaszGAŁCZYŃSKI1267,66
   MEKLE / GER / G / 2001 / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Mateusz Michalski
    OSK Michalscy Trzebnica
24TURBUD CICERO (13)AndrzejLEMAŃSKI1271,10
   BWP / BEL / S / 2002 / Orlando / Famagusta Vd Maltaho/Guignolet
   - / Zbigniew Łoś
    KJ Jantar Stryków
25OMEN Z (64)PaulinaMALINOWSKA1272,84
   Z / BEL / G / 1999 / Omar / Magic Claire
   NED08018 / Marzena Domańska
    KJ Szumawa Bobrowiec
26LEO (79)JakubKRZYŻOSIAK1670,46
   SP/HOLS / POL / S / 1998 / Lennon / Zakonda/Lacapo
   - / Waldemar Jon i Sława Krzyżosiak
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
450/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
84/43
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Ryszard Szymoniak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 1.6.4.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl